Blogujesz? Piszesz? Masz nietypową pasję? Weź udział w naszym konkursie! - Zalajkowane.pl
Nowe!

Blogujesz? Piszesz? Masz nietypową pasję? Weź udział w naszym konkursie!

Blogujesz? Piszesz? Masz nietypową pasję? Świetnie trafiłeś! Mamy konkurs właśnie dla Ciebie, a do wygrania kilka świetnych nagród. Wszystko co musisz zrobić to dodać wpis na zalajkowane.pl!

Konkurs zalajkowane.pl

Zasady:

1. Konkurs trwa od 16.05 do 6.06 (zgłoszenia).
2. Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto na stronie zalajkowane.pl oraz dodać wpis za pomocą odpowiedniej funkcji na stronie na minimum 500 słów (lub wysłać go w formacie .doc lub .docx na adres admin@zalajkowane.pl oraz dodanie nicka pod jakim powinniśmy opublikować post, a w tytule wpisać konkurs)
3. Tematyka wpisu powinna być zbieżna z tematyką portalu, a ewentualne multimedia (zdjęcia, video) powinny posiadać informację o autorze.
4. Treść nie może być skopiowana z innego serwisu
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 22.06, a nagrody wysłane do 29.06
6. Zwycięzcą konkursu zostanie użytkownik, którego wpis uzyska najwięcej wyświetleń w ciągu 14 dni od momentu opublikowania w serwisie. (statystyki na podstawie google analitics). Jeden użytkownik może dodać kilka wpisów, ale liczba wyświetleń z kilku wpisów dodanych przez jednego użytkownika nie sumuje się. Krótko mówiąc: w przypadku opublikowaniu kilku postów do konkursu brany będzie ten z największą liczbą odwiedzin.

Przykład: jeśli wpis zostanie dodany 16 maja o godzinie 23:15, to odsłony liczymy od 16 maja do 30 maja do godziny 23:59 CET.

Przykład: Jeśli wpis zostanie dodany 16 maja o godzinie 6:15 to odsłony liczymy od 16 maja do 30 maja do godziny 23:59 CET.

Przykład: Jeśli wpis zostanie dodany 6 czerwca o godzinie 12:00 to odsłony liczymy od 6 czerwca do 20 czerwca do północy.

7. Aktualna klasyfikacja będzie widoczna w tym wpisie i aktualizowana w każdą środę i niedzielę
8. Zastrzegamy prawo do nieopublikowania tekstów, które naszym zdaniem nie spełniają standardów, lub nie są zbieżne z tematyką portalu, lub zostały skopiowane z innych witryn
9. Zastrzegamy prawo do wykluczenia użytkownika z konkursu jeśli zajdzie podejrzenie próby wpływania na wynik konkursu np. poprzez wielokrotne odświeżanie strony przez autora, lub w jakikolwiek inny sposób.
10. Jeśli prowadzisz bloga, lub masz stronę www możesz dodatkowo udostępnić link do swojej witryny/bloga/serwisu/fanpage’a

Nagrody:

– zwycięzca otrzyma słuchawki bezprzewodowe JBL Everest V300 BT Niebieski (lub inne jeśli produkt nie będzie dostępny. Maksymalna wartość nagrody 640 PLN). Istnieje możliwość zamiany nagrody na bony o łącznej wartości 600 PLN do wybranych sklepów (DUKA, Home & you, House, Reserved, Stradivarius, lub Empik)
– osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma kartę podarunkową/bon o wartości 200 PLN do jednego z wybranych sklepów (DUKA, Home & You, House, Reserved, Stradivarius, lub Empik – do wyboru przez zwycięzcę)
– osoba, która zajmie trzecie miejsce otrzyma kartę podarunkową/bon o wartości 200 PLN do jednego z wybranych sklepów (DUKA, Home & You, House, Reserved, Stradivarius, lub Empik – do wyboru przez zwycięzcę)
* jeden użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę
** nagrody zostaną wysłane listem poleconym

WYNIKI KOŃCOWE: 22.06.2017

Gratulacje dla zwycięzców – skontaktujemy się z Wami się mailowo 23.06. Dziękujemy wszystkim za udział!

1) Fidget Spinner – czym jest gadżet, który wywołał globalne szaleństwo – 3934 odsłony
2) Jak kontrolować sny? – 988 odsłon
3) ”Zabójcze Rajdy” – Recenzja Niesamowitego Filmu – 591 odsłon

4) 12 ciekawostek o truskawkach – 183 odsłony
5) Fantastyczne zdjęcia i fotorelacja z wizyty w opuszczonym ośrodku nadawczym by Aviator Urbex 162 odsłony
6) Dom Muminków istnieje naprawdę. Muminkowe ciekawostki – 151 odsłon
7) Prawdy i mity żywnościowe – 85 odsłon
8) Youtube, czyli tysiąc i jeden kanałów = tysiąc i jedna nieprzespana noc. – 81 odsłon
9) 20 cytatów o czekoladzie by CzekoAda – 70 odsłon
10) Weekendowy biwak z psem – garść praktycznych porad – 37 odsłon
11) Kajakowy freestyle – 37 odsłon
12) Jak nie pojechałam na Grenlandię – 30 odsłon

8 komentarzy

Skomentuj