20 unikalnych pomysłów na biurko
Nowe!

20 unikalnych pomysłów na biurko

1 / 2

Planujesz remont, pracujesz z domu, lub masz własne biuro? Zwykłe biurko już nie wystarcza? Wspaniale, bo znaleźliśmy dla Ciebie 20 zaskakujących i ciekawych pomysłów na urządzenie swojego miejsca pracy. Niektóre projekty są proste, lecz eleganckie, podczas gdy inne zaskakujące. Nie ma znaczenia, czy jesteś pracoholikiem, czy w trakcie pracy przeglądasz fejsa i czytasz zalajkowane 🙂 – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

#20 „Surf Chair”

Oto koncepcja stworzona dla poprawy wygody użytkownika. Już nigdy więcej żona nie zarzuci Ci, że za długo siedzisz przed komputerem. Na „surf chair” będziesz sobie wygodnie leżeć 😉
Pomysł na biurko


#19 Samochód-biurko

Oto propozycja dla wszystkich fanów motoryzacji. W tym projekcie wykorzystano karoserię z mercedesa. Jest nawet słynny „celownik”.
Pomysł na biurko

#18 „iClubby”

Projekt przyszłości, który zrewolucjonizuje świat. Żadnych zbędnych stołów i krzeseł, które zajmują tylko miejsce. iClubby to „must have” dla każdego gadżeciarza.
Pomysł na biurko


#17 „Emperor”

Wygląda trochę jak statek kosmiczny, ale to „biurko” z wbudowanymi ekranami dotykowymi. Już za sam wygląd koledzy będą Ci zazdrościć.
Pomysł na biurko


#16 „Paradise”

To biurko ma blat zrobiony z włókna węglowego, który wygląda świetnie. Dodatkowo wyposażone jest w porty USB i gniazdka elektryczne na górze – koniec z gimnastykowaniem się , żeby wyjąć wtyczkę.
Pomysł na biurko


#15 „SlatePro”

Rozwiązanie genialne w swojej prostocie. Twój laptop już nigdy nie będzie się przegrzewał dzięki otworom nawierconym na samym środku biurka. Dodatkowo wycięto miejsca, w których możesz umieścić swój smartfon, tablet, czy filiżankę z kawą.
Pomysł na biurko


#14 „Kinetic”

Fantastyczne rozwiązanie z wbudowanym ekranem dotykowym, który pozwala na łatwą zmianę wysokości stołu – i tak możesz mieć biurko standardowe, lub stojące. Profile wysokości blatu są zapisywane i mogą być ładowane automatycznie. Wbudowane gniazda elektryczne i porty usb.
Pomysł na biurko


#13 „L3P”

W tym projekcie komputer mieści się tuż pod szklanym blatem. Możesz podziwiać wszystkie jego elementy oraz niestandardowe wodne chłodzenie przez szybę 🙂
Pomysł na biurko


#12 „Nebessa”

Projekt firmy Nuvist. Unikalny kształt i minimalistyczny styl. Dla mnie bomba 🙂
Pomysł na biurko


#11 Biurko z palet
Masz kilka palet, z którymi nie wiesz co zrobić? Zrób sobie biurko J Wystarczy dodać szklany blat i niewielkim kosztem osiągnąć bardzo przyzwoity efekt.
Pomysł na biurko


#10 „Ninja”

Bardzo łatwe w konfiguracji „biurko”, które można ustawić na dowolnej wysokości. Pomimo, że nie wygląda na solidne to wytrzymuje ciężar do 15kg.
Pomysł na biurko

Skomentuj