20 unikalnych pomysłów na biurko
Nowe!

20 unikalnych pomysłów na biurko

2 / 2

#9 „Tetra”
Ustaw sobie „biurko na dworze” J Tetra posiada prowizoryczne drzwi i okna, a w środku zmieszczą się 3 osoby. Nie mamy pojęcia co zrobić na wypadek deszczu i kto odkupi zalany komputer.
Pomysł na biurko


#8 „WheelMate”
Pracuj wygodnie prosto z samochodu. Oczywiście NIE podczas jazdy!
Pomysł na biurko


#7 „AutoExec”
Oto kolejne rozwiązanie dla wszystkich pracoholików. Twój iPad wygodnie siedzi na fotelu pasażera i masz go zawsze pod ręką. Jest nawet miejsce na dokumenty.
Pomysł na biurko


#6 Wypedałuj sobie prąd
Chcesz mieć prąd w swoim laptopie? Nic prostszego – zacznij pedałować i zrób sobie sam. Zdecydowanie najbardziej prozdrowotny pomysł ze wszystkich.
Pomysł na biurko


#5 „Trek”
Nie możesz usiedzieć w miejscu? A może nie masz czasu wyskoczyć dziś pobiegać, bo jesteś zawalony robotą? To rozwiązanie jest dla Ciebie – bieżnia z miejscem na telefon, laptopa i dokumenty. Pamiętaj tylko, aby zachować skupienie.
Pomysł na biurko


#4 „Zero gravity”
Coś dla poszukiwaczy wrażeń. Ten projekt, podobnie jak kilka poprzednich również pozwala dostosować pozycje w jakiej chcesz pracować do twoich potrzeb.
Pomysł na biurko


#3 Biurko taktyczne
Można je rozłożyć w dowolnym miejscu (nawet w szczerym polu, gdybyście mieli taką potrzebę). Ma wbudowane źródło zasilenia, więc nie musisz się martwić, że padnie Ci bateria w laptopie akurat gdy musisz wysłać mega ważnego maila, lub masz ochotę posiedzieć na fejsie.
Pomysł na biurko


#2 „Overbed”
Oto rozwiązanie dla wszystkich śpiochów. Korzystaj z komputera bez wstawania z łóżka. Pamiętaj tylko, żeby nie zasnąć 😉
Pomysł na biurko


#1 „Duplex”
Projektantka Sophie Kirkpatrick znalazła rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieco intymności. Biurko o nazwie „Duplex” w kilka chwil może stać się swoistą enklawą prywatności – świetnie sprawdzi się dla osób, które potrzebują odciąć się od otaczającego świata i skupić na pracy.
źródło: hongkiat.com