Sylwester z Andrzejem Dudą! Facebook wita Nowy Rok z prezydentem
Nowe!

Sylwester z Andrzejem Dudą! Cały Facebook wita Nowy Rok z prezydentem

Każdy użytkownik polskiego Internetu, choć raz natknął się na mem lub gif z Andrzejem Dudą. Prezydent naszego kraju ma bardzo „memiczną” aparycję i wyraz twarzy, a gify z jego udziałem błyskawicznie zdobywają popularność w sieci. Okazuje się, że Pałac Prezydencki pomoże także osobom, które nie mają jeszcze planów na spędzenie Sylwestrowej Nocy. Choć propozycja jest mało poważna, bo opiera się jedynie na wydarzeniu na Fb, to zbliżające się impreza jeszcze przed rozpoczęciem zasłużyła na miano kultowej.

W wydarzeniu zadeklarowało udział ponad 130 tys. osób i liczba gości lawinowo rośnie. Do dyskusji na temat wydarzenia włączyła się nawet ostatnio policja.

Sylwester z Andrzejem Dudą

Nowy Rok z prezydentem będą też witać znane postacie z telewizyjnych telenoweli, politycy, sportowcy, showmani, a nawet byli prezydenci USA wspólnie z prezydentem elektem. Oczywiście wszystko jest utrzymane w konwencji żartu, który podbija Social Media.

Sylwester Andrzeja Dudy

Foto. Facebook

Sylwester Andrzej Duda

Foto. Facebook

Sylwester do Andrzeja Dudy

Foto. Facebook

Andrzej Duda Sylwester

Foto. Facebook

Niektórzy Internauci wieszczą rozprzestrzenienie się zabawy na całą Europę. Impreza według przewidywań ma przyćmić największe koncerty światowej klasy gwiazd.

Sylwester u Andrzeja Dudy

Foto. Facebook

Tego wieczoru odbędą się również konkurencyjne domówki, na które zapraszają równie znane osobistości.

Sylwester Andrzeja Dudy facebook

Foto. Facebook

Prezydent Andrzej Duda sam kiedyś napisał za pośrednictwem Twittera, że ceni wszystkie dowcipne memy na swój temat. Wirtualny świat rządzi się swoimi prawami, ale wygląda na to, że postać głowy państwa jeszcze długo będzie wykorzystywana przez użytkowników Internetu.

Link do wydarzenia tutaj

Skomentuj