Przezabawny eksperyment udowadniający, że koty kochają okręgi! - Zalajkowane.pl
Nowe!

Przezabawny eksperyment udowadniający, że koty kochają okręgi!

Zauważyliście, że koty uwielbiają siadać w najdziwniejszych miejscach, ale zwykle takich, które mają okrągły kształt? Jak się okazuje, takie zachowanie ze strony naszych kocich przyjaciół nie jest tylko przypadkiem.

aiFGt

Pewien ciekawski właściciel kocura przeprowadził na własną rękę eksperyment, aby przekonać się, jak jego kot reaguje na koła. Wynik był przezabawny.

Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna zauważył pewne osobliwe zachowania u swojego kocura. Do przesiadywania, albo wylegiwania wybierał zawsze miejsca, które w jakikolwiek sposób były ograniczone okrągłym kształtem. Nawet kabel na podłodze, zawinięty w dużą pętlę, idealnie nadawał się do posiedzenia.

kot

Właściciel kocura zastanawiał się o co chodzi? I doszedł do wniosku, że to musi chodzić o KOŁO.

Postanowił przetestować swojego kota i na własna rękę przeprowadził eksperyment metodą naukową. Najpierw kupił niezbędne przybory biurowe w postaci taśmy samoprzylepnej i nakleił okrąg na podłodze. Następnie… czekał.

gato-en-circulo-2

Rzeczywiście, po niedługim czasie kot przyszedł i usiadł w środku okręgu. Futrzany przyjaciel natychmiast uznał miejsce za swoje.

cat-circle-trick-696x362-620x415

Podobne przemyślenia na temat swoich kotów mają także inni właściciele futrzaków. Po opublikowniu swojej historii w internecie, inni użytkownicy zaczęli także przesyłać zdjęcia swoich kociaków-miłośników kocich kręgów.

21

Lx3dlCBihMWnki

źródło: lifedaily.com

Skomentuj