Najdroższe spotkania charytatywne ze znanymi osobami.
Nowe!

Randka z córką Donalda Trumpa za 50 tys. dolarów i obiad z Warrenem Buffettem za 3,5 mln

Ivanka Trump jest córką prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych z pierwszego małżeństwa. 35-letnia kobieta robi karierę w biznesie oraz często występuje w roli modelki. Ogromną popularnością cieszy się jej profil na Instagramie, na którym często umieszcza zdjęcia wspólnie z rodziną.

Ostatnio Ivanka Trump postanowiła wspomóc akcję charytatywną i zaoferowała 45 minutowe spotkanie z osobą, która będzie gotowa wesprzeć szczytny cel kwotą 50 tys. dolarów. Randka odbędzie się w 2017 roku pod czujnym okiem Secret Service w jednym z hoteli Trumpa w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. Chyba najlepszą rekomendacją dla przyszłego nabywcy są słowa samego Donalda Trumpa, który w powiedział w 2006, że gdyby Ivanka nie była jego córką, to sam by się z nią umówił.

Tonight, I was honored to introduce my father @realdonaldtrump and to speak about a policy that’s incredibly close to my heart.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

Fall prints have arrived! #WearItToWork

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

ivanka trump

Foto. Joe Raedle

Kwota za spotkanie z córką przyszłego prezydenta USA wydaje się astronomiczna, ale w przeszłości płacono już dużo więcej przy okazji podobnych akcji.

 

Rekordową sumę udało się uzyskać Warrenowi Buffettowi w 2012 roku, który zjadł obiad i przy okazji wspomógł jedną z fundacji kwotą prawie 3,5 mln dolarów. Nabywca okazał się anonimowy, ale w dwóch poprzednich latach posiłek ze znanym inwestorem giełdowym zjadł Ted Weschler. W sumie zapłacił za tę możliwość 5,25 mln. dolarów, ale rozmowy z Buffettem okazały się dla niego niezwykle pomocne w biznesie. W następnych latach hojny sponsor spotkania został szefem holdingu finansowo-ubezpieczeniowego Berkshire Hathaway, którym kierował Warren Buffett.

Warren Buffett

 Ted Weschler

Ted Weschler, Foto. Jen Fariello

Skomentuj