Wakacje na Alila Purnama - poczuj się jak Jack Sparrow!
Nowe!

Wakacje na statku Alila Purnama – poczuj się jak Jack Sparrow!

Alila Purnama

Jeśli w dzieciństwie marzyliście o tym, by zostać piratami i pływać po świecie, to nadarzyła się ku temu świetna okazja. 46-metrowy statek zbudowany przez małżeństwo pochodzące z Dżakarty to świetna opcja na wakacje i okazja by poczuć się jak wilk morski lub Jack Sparrow🙂
Statek o nazwie Alila Purnama (co w dosłownym tłumaczeniu znaczy pełnia księżyca) jest jednym z najbardziej luksusowych, pływających hoteli w Azji. Na pokładzie znajduje się 5 pokoi, w tym kajuta prezydencka kapitańska, z której rozciąga się niesamowity widok.
Alila Purnama9Alila Purnama8Alila Purnama7Alila Purnama6

16 osobowa załoga pozostająca do dyspozycji gości przygotowuje posiłki, dba o ich samopoczucie (w skład załogi wchodzi masażysta) i dobrą zabawę (na pokładzie znajduje się między innymi profesjonalny sprzęt do nurkowania).
Alila Purnama5Alila Purnama2Alila Purnama13


Jeśli znudzą Was posiłki na pokładzie, to załoga Alila Purnama zorganizuje Wam „restaurację w stylu Robinsona Crusoe” na jednej z plaż – przygotują dla Was wszystko czego zapragniecie, a jedzenie dowiozą… motorówką.
Alila Purnama14Alila Purnama12


Wszystko świetnie, ale pewnie zastanawiacie się ile to kosztuje? Tanio niestety nie jest, bo za jedną noc w dwuosobowym pokoju trzeba zapłacić około $1500 za osobę. Ale, ale, czego się nie robi dla takich widoków….
Alila Purnama4Alila Purnama3Alila Purnama10Alila Purnama11


W 2015 roku planowane są 7 dniowe ekspedycje na wyspę Komodo (tą od wielkich jaszczurów), a na przełomie 2015 i 2016 roku załoga wybiera się na wyspy Raja Ampat (pisaliśmy o nich tutaj – raj na Ziemi!)

Przeczytaj więcej o Raja Ampat:
Wyspy Raja Ampat

zdjęcia pochodzą z serwisu alilapurnama.com

Skomentuj