Villa Honegg aka "Schody do nieba" - basen z niesamowitym widokiem w Alpach
Nowe!

Villa Honegg aka „Schody do nieba” – basen z niesamowitym widokiem w Alpach

villa-honegg-alpy

W Szwajcarskich Alpach zaledwie 30 minut samochodem od Lucerny, 914 metrów nad poziomem morza znajduje się pięciogwiazdkowy hotel wybudowany na początku XX wieku znany jako Villa Honegg. Z jego basenu możemy podziwiać fantastyczny widok na Jezioro Czterech Kantonów i liczne masywy górskie. To właśnie dzięki tym niesamowitym widokom miejsce to doczekało się nieformalnej i nowej nawzy. Turyści, którzy mieli okazję podziwiać okolicę z hotelowgo basenu nazwali to miejsce „Schodami do nieba”.

villa-honegg-alpy-2
villa-honegg-alpy-3
villa-honegg-alpy-4


Położony w malowniczej okolicy hotel Villa Honegg oferuje 23 pokoje. W podgrzewanym, odkrytym basenie przez cały rok temperatura wynosi 34 stopnie, przez co turyści odwiedzający to miejsce mogą napawać się tym niesamowitym widokiem o każdej porze roku. Ceny pokoi zaczynają się od 480 franków szwajcarskich (około 2000 PLN) za dobę. Na szczęście, ten wspaniały widok z hotelowego basenu jest gratis 🙂


villa-honegg-alpy-5
villa-honegg-alpy-6
villa-honegg-alpy-7
villa-honegg-alpy-8
villa-honegg-alpy-9


Villa Honeg to jednak nie tylko niesamowicie urokliwy widok z basenu. Cała okolica jest po prostu fantastyczna o każdej porze roku! Znacie podobne miejsca? Podzielcie się w komentarzach!
villa-honegg-alpy-10
villa-honegg-alpy-11
villa-honegg-alpy-12
villa-honegg-alpy-13
villa-honegg-alpy-14
villa-honegg-alpy-15

copyright © Hotel Villa Honegg, Photos Timo Schwach

Skomentuj