Przez przypadek zrobili sesję ślubną, która obiegła internet
Nowe!

Przez przypadek zrobili najsłynniejszą sesję ślubną, która obiegła internet

Fotograf Josh Newton przyjmując zlecenie od pary nowożeńców na uwiecznienie ich ślubu i zrobienie tradycyjnej sesji ślubnej na pewno nie spodziewał się, że jego fotki obiegną internet i zdobędą ogromną popularność. Podczas ceremonii, która odbywała się 7 czerwca 2014 roku na ranczu Rock Springs w stanie Oregon wszystko przebiegało zgodnie z planem, do czasu gdy w okolicy rozległy się syreny straży pożarnej, a nad ranczem zaczęły zbierać się dziwne „chmury dymu„.

„Nagle zobaczyliśmy wóz straży pożarnej i usłyszeliśmy wyjące syreny. To było jak film” – opowiadał później miejscowej gazecie The Oregonian pan młody. Ceremonia została maksymalnie przyśpieszona, gdyż strażacy poinformowali, że w okolicy wybuchł ogromny pożar lasów, który może zagrażać uczestnikom imprezy. April, Michael i fotograf Josh Newton wymknęli się z rancza i wykonali niesamowitą sesję zdjęciową. W zaledwie kilka dni zdjęcia polubiło na facebooku ponad 100 000 ludzi. Zobaczcie jakie zdjęcia udało im się zrobić w tej nietypowej scenerii…
Ps. Imprezę dokończono w innej lokalizacji
Ps 2. Opanowanie pożaru trwało kilka dni, na szczęście nie było ofiar. Straty szacowane są jednak na 4 miliony dolarów, a pożar był prawdopodobnie wynikiem podpalenia.

#1

Nietypowa sesja ślubna

#2

Nietypowa sesja ślubna

#3

Nietypowa sesja ślubna

#4

Nietypowa sesja ślubna

#5

Nietypowa sesja ślubna

#6

Nietypowa sesja ślubna

#7

Nietypowa sesja ślubna

#8

Nietypowa sesja ślubna

#9

Nietypowa sesja ślubnaźródło: joshnewton.pass.us

Skomentuj