Poranne rady Czesia – life hacking w domu – part 6
Nowe!

Poranne rady Czesia – life hacking w domu – part 6

Więcej niesamowitych „porannych porad Czesia” 🙂 Dzięki właśnie takim kanałom możecie dowiedzieć się naprawdę banalnych, ale za razem niesamowitych rzeczy. W tym odcinku poruszamy następujące tematy 🙂

1. Korzystanie z alternatywnego źródła zasilania – za małe baterie to nie problem 🙂 Użyj folii aluminiowej i z głowy

2.Era butów śmierdziuchów już za nami – wystarczy włożyć je w worki i do lodówki. Bakterie wydające odór zginął przez noc.

3. Ilość gazu w butli – polej ją wodą i po chwili przejeżdżając palcem po butli wyczujesz różnice. Jeśli nie to zasuwasz na stacje po nową butlę 🙂

4. Jak szybko przeciąć niezręczne plastikowe opakowania? Wystarczy otwieracz do konserw!

5. Zapakuj się jak PRO – Podręczne bagaże są mega upierdliwe! Rolując swoje ubrania zwiększasz pakowność bagażu, ale i zabezpieczasz ubrania przed zgnieceniem się 🙂 Easy, prawda?

6. Wielozadaniowy Youtube – po to mamy komputer i możliwość zmniejszania okienek 🙂 Otwórz dwa na raz i ciesz się filmem i pracą w jednym.

7. DIY odświeżacz powietrza – delikatnie skrop żarówkę olejkiem eterycznym, przy każdym włączeniu światła będzie się spalał i wydzielał piękny zapach…lepszy niż Airwick 🙂

8. Reanimacja długopisu – wyczerpany długopis może naprawdę być problemem jeśli nie masz drugiego pod ręką! Weź zapalniczkę podgrzej jego koniec i jeszcze chwilę popiszesz 🙂 Niestety i tak już czas lecieć po nowy!

9. Bezlitosny słoik – Jeśli masz problem z otwarciem słoika i nie ma kogoś silniejszego w okolicy! Nie pozostaje nic innego jak przedziurawienie wieczka. Ciśnienie ucieknie, a Ty możesz cieszyć się słoiku 🙂 domowym żarciem.

10. Wiadro wody – tu nie komentuję. Po prostu zobaczcie i już 🙂

OBEJRZYJCIE VIDEO – Komentujcie i dzielcie się wiedzą z innymi 🙂

 

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=ImTvDDbSZys]

 

Cheerios, @Czesio69  Twit Twit:)

superczesio-kopia

Źródło:youtube

 

 

 

Skomentuj