Aston Martin DB10 - nowe auto Jamesa Bonda
Nowe!

Aston Martin DB10 – nowe auto Jamesa Bonda

aston-martin-nowy-samochod-bonda

24 cześć przygód brytyjskiego agenta 007 Jamesa Bonda wejdzie do kin 6 listopada 2015 roku. W roli głównej po raz czwarty wystąpi Daniel Craig, a u jego boku pojawią się między innymi Lea Seydoux (która zagra dziewczynę Bonda), Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Andrew Scott i Dave Bautista. Ale James Bond to nie tylko superagent, który otacza się pięknymi kobietami i zwalcza czarne charaktery. Od lat w filmach o agencie 007 pojawiają się również świetne samochody. Nie inaczej będzie i tym razem, gdyż w najnowszej odsłonie pod tytułem „Spectre” James będzie jeździł najnowszym Astonem Martinem DB10.

aston-martin-nowy-samochod-bonda-3aston-martin-nowy-samochod-bonda-2

Co ciekawe najlepszy z agentów Jej Królewskiej Mości już po raz dziesiąty w historii zasiądzie za kierownicą samochodu wyprodukowanego przez brytyjski koncern Aston Martin. Po raz pierwszy Bond zasiadł za kierownicą auta tego producenta w 1964 roku w filmie „Goldfinger” (był to Aston Martin DB5), a po raz ostatni w hitowym „Skyfall” – co ciekawe również był to Aston Martin DB5.
aston-martin-nowy-samochod-bonda-5

Wracając jeszcze do najnowszego Aston Martina DB10 – jest to model specjalnie stworzony na potrzeby filmu i powstanie tylko 10 takich samochodów! Zdjęcia do „Spectre” kręcone będą w Pinewood Studios, Londynie, Rzymie, Meksyku, Maroku oraz w Alpach austriackich. Ja nie mogę się już doczekać 🙂
aston-martin-nowy-samochod-bonda-4

(Fot. Aston Martin)

Skomentuj