Bądź jak MacGyver dzięki nowemu gadżetowi "Leatherman Tread".
Nowe!

Bądź jak MacGyver dzięki nowemu gadżetowi „Leatherman Tread”.

gadzet-leatherman-tread

Od powstania w 1983 roku firma Leatherman specjalizuje się w produkcji noży i tzw. multitooli (są to narzędzie wielofunkcyjne, których głównym elementem są składane kombinerki uzupełnione zestawem narzędzi ukrytych w kombinerkach). Wśród złotych rączek z całego świata multitoole od Leatherman słyną ze świetnej jakości i trwałości. Jednym słowem ich narzędzia to obowiązkowy gadżet – „must have” dla każdego majsterkowicza.

Tym razem Leatherman zaskoczył wszystkich ogłaszając, że na wiosnę 2015 roku do kupienia będzie nowe narzędzie o nazwie „Tread”. Czym jest owy produkt? Tread to niepozornie wyglądająca bransoleta (przypominająca te, które są w zegarkach), w której kryje się 25 przeróżnych narzędzi. Znajdziecie tam wszelkie możliwe śrubokręty, małe ostrze do otwierania paczek, otwieracz do puszek, aż po zbijak do szyb!
gadzet-leatherman-tread-2

Jak widać na powyższym zdjęciu, Tread będzie również dostępny w wersji z odpornym na wstrząsy i wodoodpornym zegarkiem. Cena? Żeby kupić „Tread” z zegarkiem trzeba przygotować się na wydatek rzędu $600, a sama bransoleta to koszt $150. Idealny prezent i gadżet dla wszystkich fanów McGyvera 🙂

3 komentarze

    • daniel

    fantastyczna sprawa. jest preorder już w militaria.pl np.

    • franco33

    jaki facet mógłby tego nie chcieć?! ja specjalnie byłem w sklepie zobaczyć jak leży i liczę na Mikołaja…

Skomentuj