"Coded Couture" - ubrania przyszłości zaprojektowane przez aplikację! - Zalajkowane.pl
Nowe!

„Coded Couture” – ubrania przyszłości zaprojektowane przez aplikację!

„Nie mam się w co ubrać” – pomimo pełnej szafy ubrań ten tekst wypowiedziała niejedna kobieta, a wypowiedziany przez żonę, partnerkę, kochankę (niepotrzebne skreślić 🙂 ) tuż przed wyjściem na imprezę doprowadza do szału niejednego mężczyznę. To wkrótce może się zmienić!

Pochodząca ze Szwecji blogerka modowa wpadła na rozwiązanie, które może zrewolucjonizować przemysł modowy. Aplikacja o nazwie „Coded Couture” to na razie wstępny pomysł, ale o jego potencjale świadczy fakt, iż poza blogerką modową Kenzą Zouiten (która jest jego pomysłodawczynią) zaangażowały się w niego takie marki jak H&M, czy Google.

Coded couture - ubrania przyszłości projektowane przez aplikację

Coded couture – aplikacja zaprojektuje indywidualne kreacje!

Coded couture - ubrania przyszłości projektowane przez aplikację

Coded couture – aplikacja zaprojektuje indywidualne kreacje!
Na czym polega ten rewolucyjny pomysł? Już wkrótce powstanie specjalna aplikacja, która będzie zbierała informacje na nasz temat i zaprojektuje nam strój, który będzie odzwierciedleniem naszej osobowości. To jednak nie wszystko – Coded Couture uwzględni warunki pogodowe, lokalizację i nasze wymiary, a więc przygotuje nam ubranie, które będzie unikalne i jedyne w swoim rodzaju! (już nigdy więcej 2 celebrytki nie spotkają się na czerwonym dywanie w tej samej kiecce 🙂 )
Coded couture - ubrania przyszłości projektowane przez aplikację

Coded couture – aplikacja zaprojektuje indywidualne kreacje!„Jeśli chodzi o ubranie, to znalezienie czegoś unikalnego jest ciężkie. Ta wyjątkowa rzecz może być droga, a znalezienie jej może zajmować dużo czasu – ale wyobraźcie sobie technologię, która jest w stanie żeby stworzyć indywidualne kreacje dla każdego. Instalujesz aplikację na telefonie i wybierasz na jaką okazję potrzebujesz sukienki, podajesz swoje wymiary i wybierasz jej styl. Technologia uczy się twoich zachowań – rozumie, co lubisz robić i gdzie spędzasz czas” – mówi prezes Ivyrevel Kenza Zouiten.

Unikalne kreacje zaprojektowane przez aplikację będzie można kupić już od 99$. Na efekty tego rewolucyjnego projektu trzeba będzie jednak nieco poczekać. Póki, co dostęp do aplikacji mają wybrane blogerki.

Skomentuj