18 świetnych i przydatnych gadżetów dla podróżników
Nowe!

18 świetnych i przydatnych gadżetów dla podróżników

1 / 3

Są rzeczy które bardzo ułatwiają codzienne życie podróżnika. O podstawowych rzeczach jak ciepłe buty, czy krem do opalania wiemy wszyscy. Seriws LifeBuzz przygotował ostatnio listę gadżetów które nie są tak oczywiste, a mogą zdecydowanie ułatwić i umilić podróżowanie.

#18 Tillow
Tillow to połączenie ręcznika plażowego z poduszką. Nazwa pochodzi od połączenia słów towel (ręcznik) i pillow (poduszka). Ręcznik plażowy, na końcu którego dodatkowo znajduje się poduszka można również wykorzystać jako schowek na drobiazgi. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się że ktoś ukradnie im “ajfona” podczas drzemki na plaży.
gadzety-na-podroz1gadzety-na-podroz1a

#17 SteriPen
Szacuje się, że większość chorób na które można zachorować podczas wakacji spowodowanych jest przez zanieczyszczoną wodę. SteriPen to miniaturowe urządzenie, za pomocą którego możemy zmienić wodę w zdatną do picia. Za pomocą światła UV SteriPen (podobno) uzdatni do picia wodę w każdym miejscu na świecie.
gadzety-na-podroz2gadzety-na-podroz2a

#16 Tile
Tile to przywieszka, którą polubią zwałaszcza Ci, którzy mają problem z nagminnym gubieniem rzeczy. Tile przyczepić można do kluczy, ubrań, czy saszetki z dokumentami – do odnalezienia zagubionych rzeczy wystarczy jedynie telefon, lub tablet z zainstalowaną aplikacją.
gadzety-na-podroz3gadzety-na-podroz3a

#15 Microkickboard
Microkickboard to połączenie torby podróżnej z walizką na kółkach i deskorolką! Co ciekawe, mieści się jako bagaż podręczny w większości linii lotniczych na świecie 🙂
gadzety-na-podroz4gadzety-na-podroz4a

#14 Slotfops
Slotfops to nic innego niż japonki ze skrytką, w której zmieścicie drobniaki, klucze, czy kartę kredytową przed wyjściem na plażę!
gadzety-na-podroz5gadzety-na-podroz5a

#13 HoodiePillow
HoodiePillow zapewnia odrobinę prywatności, gdy próbujecie zasnąć podczas długiej podróży dzięki dołączonemu kapturowi, oraz wygodę dzięki zagłówkowi. Relaks i spokój w jednym 🙂
gadzety-na-podroz6gadzety-na-podroz6a

Skomentuj