Zegarek Casio G Shock, czyli czasomierz do zadań specjalnych - Zalajkowane.pl
Nowe!

Zegarek Casio G Shock, czyli czasomierz do zadań specjalnych

Firma Casio to marka znana na całym świecie. Ich produktów nie trzeba prezentować nikomu – od lat mówi się o ich ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz jakości. Ich poszczególne modele często były obiektami marzeń zarówno młodszych, jak i starszych osób. Zegarek Casio G Shock to gadżet, który podbił serca wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i perfekcyjne wykonanie, a jednocześnie lubią nowinki techniczne.

G Shock – czyli wytrzymałość przede wszystkim

Kolekcja G Shock zaskarbiła sobie serca nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko przez to, że zegarki z linii G Shock są wykonywane tak, aby nic nie mogło ich zniszczyć. Ci, którzy poszukują niezawodnych i bezawaryjnych gadżetów, powinni przyjrzeć się kolekcji Casio G-Shock. Zegarki te poradzą sobie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach oraz ekstremalnych sytuacjach. W sklepie Zegarki Centrum dostępne są podstawowe modele z kolekcji Basic i ich nieco bardziej zaawansowane warianty z linii G Shock Rangeman. Mimo że różni je cena, to w przypadku marki Casio nie ma ona większego znaczenia, jeżeli chodzi wykonanie zegarków – wszystkie są maksymalnie wytrzymałe. Całą ofertę zegarków znajdziesz na stronie: zegarkicentrum.pl – G-Shock.

Mogą być używane wszędzie tam, gdzie inne zegarki szybko by się zniszczyły. Dowodzą tego liczne testy, które przechodzą zegarki G Shock. Podczas badań poddawane są one przeróżnym obciążeniom, a niekiedy są zrzucane z wieżowców. Dlatego też zegarki te to wybór na długie lata – również wtedy, gdy ich użytkownik nie będzie ich oszczędzał.

Mało kto wie, ale każdy zegarek G Shock spełnia surowe normy. Jedną z nich jest standard ISO 764. Oznacza to, że wykazują one odporność na działanie pola magnetycznego. Gwarantuje to dużą precyzję i dokładność wykonywanych przez nich pomiarów.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem zegarka, który przetrwa wszystko, zdecydowanie powinien postawić na propozycję od marki Casio. Linia G Shock została opracowana lata temu, jednak jest nieustannie ulepszana. Słynie zwłaszcza ze swojej unikalnej dokładności i nieporównywalnej do innych zegarków wytrzymałości.

zegarek casio g-shock

fot. zegarkicentrum.plSymbol funkcjonalności

Zegarek G Shock można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Trekking, wymagająca górska wyprawa, rajd rowerowy czy motocyklowy to tylko niektóre z sytuacji, gdzie modele tej marki nie będą miały sobie równych. Zegarek ten może być towarzyszem i asystentem podczas najdalszych podróży.

Modele tej linii Casio są wodoodporne oraz wstrząsoodporne. Cechuje je także to, że wytrzymują ogromne ciśnienie wody, bo aż do 20 atmosfer. Natomiast jeżeli chodzi o ich funkcjonalność, to jest ona tym większa, im bardziej zaawansowany model. Dobrym przykładem multifunkcyjnego zegarka Casio jest G Shock Mudman.

Do podstawowych funkcji zegarków należy kalendarz, alarm z drzemką, timer, chronograf, stoper czy możliwość pokazywania czasu światowego. Natomiast nowsze egzemplarze marki Casio łączą się ze smartfonami przy pomocy Bluetooth, a także mogą być zasilane promieniami słońca.

Zegarki G Shock i ich unikalny styl

Design zegarków tej linii powstał już na początku lat 80. ubiegłego wieku. Mimo że wprowadzono w nich nieco zmian, to nadal prezentują ten sam styl. Trzeba podkreślić to, że w dzisiejszych czasach gadżety wykonane w stylistyce vintage to prawdziwy krzyk mody. Dlatego ponadprzeciętnie wytrzymałe zegarki marki Casio zdecydowanie pozwolą wyróżnić się w tłumie. Ponadto te sportowe zegarki są komfortowe podczas noszenia. Nie powodują ucisku, nie krępują ruchów i co bardzo ważne nie przeszkadzają, kiedy ich właściciel ćwiczy lub wspina się na górskie szczyty.


Wpis powstał przy współpracy ze sklepem zegarkicentrum.pl

Skomentuj