Tani abonament bez telefonu – poznaj ofertę nju
Nowe!

Tani abonament bez telefonu – poznaj ofertę nju

Szukasz najtańszej oferty na abonament bez telefonu? W nju mobile czekają na Ciebie nielimitowane rozmowy i pakiet GB, który zwiększa się wraz z Twoim stażem w sieci. Poznaj szczegóły!

Abonament bez telefonu to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na jak najniższym miesięcznym rachunku. W ofertach ze smartfonem opłata za urządzenia często doliczana jest do miesięcznej faktury, co podwyższa koszt abonamentu – w abonamencie bez telefonu płacisz tylko za usługi. Oferty bez telefonu wybierane są przez osoby, które nie potrzebują nowego urządzenia, ponieważ to, z którego korzystają, spełnia ich wymagania. Na abonament bez smartfona decydują się też klienci, którzy nowy telefon planują kupić w sklepie lub internecie – nierzadko ceny są tam atrakcyjniejsze w porównaniu do tych, które proponują operatorzy.

abonament bez telefonu

fot. pexels.comNju – najtańszy abonament bez telefonu

Oferta stworzona przez nju to połączenie najniższych cen i największej elastyczności. U większości operatorów abonament wiąże się z koniecznością podpisania 12- lub 24-miesięcznej umowy. Aby dołączyć do nju, nie musisz podpisywać umowy na czas określony. Z usług możesz zrezygnować, kiedy tylko chcesz – beż dodatkowych kosztów.

W nju najtańszy abonament bez telefonu to jedyne 19 zł miesięcznie. Abonament „bez limitu 19 zł” obejmuje:
• internet mobilny: na start 1 GB (w tym 1 GB do wykorzystania w UE), później nawet do 3 GB
• rozmowy w kraju i roamingu UE – bez limitu
• SMS-y za 9 gr i MMS-y za 19 gr w kraju i w roamingu UE (maksymalnie 9 zł – po przekroczeniu tej kwoty opłaty nie są naliczane).

Jeżeli szukasz oferty z większą paczką GB, rozwiązaniem może być abonament „bez limitu 29 zł”. W ramach oferty otrzymujesz:
• internet mobilny: na start 10 GB (w tym 3,39 GB do wykorzystania w UE), potem nawet do 30 GB
• rozmowy w kraju i roamingu UE – bez limitu
• SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE – bez limitu.

Wszystkie formalności związane z dołączeniem do sieci załatwisz za pośrednictwem strony internetowej https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono. Korzystając z formularza zamówieniowego, możesz kupić nowy numer lub przenieść do nju ten, z którego korzystasz obecnie. Jeżeli zdecydujesz się na nowy numer, kurier dostarczy Ci umowę oraz uniwersalną SIM. Po podpisaniu dokumentów możesz już korzystać z najtańszego abonamentu. Jeżeli skorzystasz z opcji przeniesienia numeru, kurier dostarczy Ci pełnomocnictwo, w którym upoważniasz nju do skontaktowania się z Twoim operatorem i przeprowadzenia całej procedury.

Płacisz tyle, ile korzystasz

Wysokość abonamentu w nju nie jest sztywna. Jeżeli w danym miesiącu korzystasz mniej – płacisz mniej. Jak działa to rozwiązanie? Dopóki nie osiągniesz wysokość abonamentu (czyli np. 29 zł), opłata za minutę połączenia wynosi 19 gr, za SMS-a – 9 gr, za MMS-a – 19 gr, a za 1 MB transferu – 19 gr. Gdy osiągniesz kwotę abonamentu, opłaty nie są już naliczane. Jeżeli jednak w danym miesiącu nie używasz często telefonu i nie osiągniesz wysokości abonamentu, płacisz tyle, ile wynika z cennika.

Im dłużej, tym lepiej – więcej GB w nju na abonament

Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” limit GB zwiększa się wraz z Twoim stażem w nju. To proste – im dłużej jesteś klientem sieci, tym więcej GB masz do dyspozycji. Usługa jest bezpłatna i włącza się automatycznie, kiedy aktywujesz numer w nju. Jak szybko zwiększa się Twoja paczka danych?

Abonament „bez limitu 19 zł”:
● 1 GB ‒ na start
● 2 GB ‒ po pół roku w nju
● 2,5 GB ‒ po roku w nju
● 3 GB ‒ po 2 latach w nju

Abonament „bez limitu 29 zł”:
● 10 GB ‒ na start
● 20 GB ‒ po pół roku w nju
● 25 GB ‒ po roku w nju
● 30 GB ‒ po 2 latach w nju

Wybierz najlepszy abonamentu bez telefonu w nju i ciesz się nieograniczonymi możliwościami!

Wpis powstał przy współpracy z Nju Mobile

Skomentuj