Orange Flex – idealne rozwiązanie dla fanów muzyki i seriali
Nowe!

Orange Flex – idealne rozwiązanie dla fanów muzyki i seriali

Lubisz słuchać muzyki w drodze do pracy, na spacerze z psem i podczas robienia zakupów? Nie wyobrażasz sobie dnia bez kolejnego odcinka swojego ulubionego serialu? Cenisz elastyczność i nowoczesne rozwiązania? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to znaczy, że Orange Flex jest dla Ciebie. Przekonaj się dlaczego.

Słuchaj muzyki i podcastów bez ograniczeń

Spotify, TIDAL, Deezer, Apple Music, Amazon Music czy Polskie Radio? Z którego z tych serwisów lubisz korzystać najbardziej? A może słuchasz muzyki z więcej niż jednego źródła? Teraz nie ma to znaczenia, ponieważ dzięki usłudze Music Pass, oferowanej przez Orange Flex, możesz streamować ulubione kawałki z każdego z tych serwisów bez limitu GB za 5 zł miesięcznie. Wystarczy, że aktywujesz Pass – jedno tapnięcie w aplikacji Orange Flex i gotowe.

Oglądaj filmy i seriale, kiedy i ile chcesz

Gra o Tron, Dom z Papieru, a może zabawne filmiki na YouTube? Miłośnicy wideo z pewnością ucieszą się z wiadomości, że dzięki Video Pass w Orange Flex pakiet danych dostępny w ich Planie się nie zmniejszy. W ramach usługi możesz oglądać swoje ulubione produkcje na HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV GO oraz vod.pl. Video Pass aktywujesz w aplikacji Orange Flex już od 5 zł miesięcznie.

Korzystaj z social mediów, kiedy chcesz

Sprawdzasz kilka razy dziennie, co słychać u znajomych na Facebooku albo wrzucasz zdjęcia na Instagram? Często korzystasz z Messengera czy WhatsAppa? W Orange Flex masz Social Pass, czyli social media bez limitu gigabajtów, zawarty w każdym Planie. Korzystaj bez limitu z najpopularniejszych platform społecznościowych: Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok, Snapchat, Viber, WhatsApp oraz Messenger.

A to wszystko bez zobowiązań

Oferta Orange Flex została stworzona dla osób, którym zależy na wygodzie i elastyczności. Nie musisz decydować się na abonament i wiązać na kilka lat. Orange Flex bazuje na modelu subskrypcyjnym, znanym z serwisów typu Netflix czy TIDAL. W ofercie masz do wyboru 4 Plany – od 15 GB za 25 zł aż do 100 GB za 80 zł.

Każdy Plan to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE, paczka GB i Social Pass. Jeśli chcesz, możesz szybko i bezproblemowo zmienić Plan, a nawet zrezygnować z subskrypcji, bez konsekwencji i dodatkowych opłat.


Wpis powstał przy współpracy z Orange

Skomentuj