Najszybsza pizza świata zrobiona w 90 sekund!
Nowe!

Najszybsza pizza świata zrobiona w 90 sekund!

najszybsza-pizza

W amerykańskim Orlando powstała właśnie pizzeria, która serwuje pizzę w …. 90 sekund! Jak to możliwe? 7 miesięcy zajęło zaprojektowanie i stworzenie 11 metrowej ciężarówki mechanikom i inżynierom. Dzięki wyremontowaniu starej ciężarówki, w której obniżono między innymi podłogę, oraz zamontowane szklane panele, by umożliwić klientom podgląd, jak pracuje kucharz pizzeria nie tylko serwuje najszybszą pizzę, lecz może przemieszczać się po całym mieście.
najszybsza-pizza-2


Poza pracami mającymi na celu upiększenie ciężarówki zamontowano piec opalany drewnem, wykonany ze stali nierdzewnej. W ważącym ponad 1,5 tony piecu kucharz jest w stanie przygotować pizzę w 90 sekund! Poza piecem dolna część mieści zapas drewna potrzebny do jego ogrzania, oraz zbiornik na 400 litrów pitnej wody.
najszybsza-pizza-3

#
najszybsza-pizza-4

#
najszybsza-pizza-5

#
najszybsza-pizza-6

# Mobilna pizzeria „900 Degreez Pizza” serwuje swoje dania w Orlando i okolicach, ale można ich wynajmować na różnego rodzaju imprezy.
najszybsza-pizza-7

# W „900 Degreez” poza pizzą serwują bagietki, pieczywo włoskie, bułeczki czosnkowe i inne pieczone na miejscu przekąski. Ps. Jeśli zgłodnieliście, to tu pokazywaliśmy 17 ciekawostek o pizzy 🙂
najszybsza-pizza-8


za http://twistedsifter.com

Skomentuj