Legendy Polskie - film Twardowsky by Allegro - Zalajkowane.pl
Nowe!

Legendy Polskie – film Twardowsky by Allegro

W listopadzie zadebiutowała seria Legendy Polskie stworzona przez Allegro. Pierwszy film został bardzo dobrze przyjęty, a liczba jego wyświetleń ciągle rośnie. W krótkometrażowym filmie „SMOK” (reż. Tomasz Bagiński) Szewczyk Dratewka Janek (młody geniusz i konstruktor robotów) musiał zmierzyć się z niebezpiecznym smokiem, który porywał i przetrzymywał w swojej kryjówce piękne kobiety. Jeśli nie widzieliście tej produkcji koniecznie zobaczcie tutaj.

W najnowszym filmie z serii Legendy Polskie Allegro pojawia się nowa postać – Pan Twardowsky. Za reżyserię odpowiada ponownie rewelacyjny Tomasz Bagiński. Krótki zarys fabuły znajdziecie poniżej, a najnowszą produkcję Tomasz Bagińskiego na samym dole tego wpisu. Po raz kolejny mamy kawał świetnej produkcji, aż szkoda że trwa tylko 9 minut.

Pan Twardowski, a raczej Pan Twardowsky, siedzi sam jak palec w stacji kosmicznej na księżycu. Takie są konsekwencje jego paktu z diabłem. Nudzi się potwornie, ze swym losem pogodzony nie jest wcale. Gdy zjawia się diabeł w postaci pięknej kobiety, Twardowsky prosi o trochę czasu aby móc wrócić jeszcze na ziemię. Orientując się, że niewiele wytarguje, ucieka diabłu, choć wie, że nie na długo. W końcu przyjdzie czas zapłacić umówioną cenę.

Skomentuj