Barbus Maxi, czyli jak przerobić stary autobus na "imprezobus"!
Nowe!

Barbus Maxi, czyli jak przerobić stary autobus na „imprezobus”!

barbus-maxi-imprezobus-12

Wierzcie, lub nie ale najlepsze imprezy w Petersburgu odbywają się … w autobusie. Nie jest to zwykły autobus, którym na co dzień można dojechać do pracy, lecz imprezobus o nazwie Barbus Maxi. Pomysł ten powstał, gdy grupa znajomych szukała pomysłu na biznes. W swoim „poprzednim życiu” wysłużony i zdezelowany Ikarus 280 (swoją drogą takie same Ikarusy śmigały kiedyś m.in po Warszawie i Łodzi 🙂 ) woził ludzi po ulicach Petersburga.
barbus-maxi-imprezobus-2barbus-maxi-imprezobus-3barbus-maxi-imprezobus-4

Remont i dostosowanie autobusu do nowej roli trwały kilka miesięcy. Ze starego Ikarusa został tylko szkielet, a wszystkie pozostałe elementy zrobiono na specjalne zamówienie. Barbus Maxi ma wszystko to, co powinien mieć każdy klub – parkiet do tańca, salon, świetnie zaopatrzony bar, profesjonalne nagłośnienie, miejscówkę dla DJ-a, wyświetlacze na ścianach, a nawet.. toalety.
barbus-maxi-imprezobus-5barbus-maxi-imprezobus-6barbus-maxi-imprezobus-7

Poza codziennymi kursami po imprezowych okolicach miasta, Imprezobus wynajmowany jest na przeróżne okazje – wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny itd. Koszt? W ciągu tygodnia zapłacić trzeba około 465 PLN za godzinę, a podczas weekendów cena zaczyna się od około 620 PLN za godzinę.
barbus-maxi-imprezobus-8barbus-maxi-imprezobus-9barbus-maxi-imprezobus-10barbus-maxi-imprezobus-11

A tak imprezobus prezentuje się z zewnątrz 🙂
barbus-maxi-imprezobus

za http://www.odditycentral.com

Skomentuj