Genialna reklama świąteczna od Allegro - Zalajkowane.pl
Nowe!

Genialna reklama świąteczna od Allegro

Święta za pasem, a mikołaj już odczytuje listy i kompletuje prezenty dla wszystkich tych, którzy byli w tym roku grzeczni. W telewizji już pojawiają się pierwsze świąteczne reklamy, a w radiu lada moment usłyszymy piosenkę „Last Christmas” 🙂

Wracając jednak do reklam – nie przepadamy za nimi, a oglądając po raz kolejny „Kevina” w Polsacie pewnie odnosicie takie wrażenie jak ja – że reklamy, są dłuższe niż sam film. Nie wszystkie reklamy muszą być jednak nudne – w tym roku jedną z fajniejszych reklam, które widziałem ostatnimi czasy przygotowało Allegro. Reklama „viralowo” rozchodzi się po sieci i w ciągu jednego dnia ma już na swoim koncie prawie pół miliona wyświetleń.

W reklamie występuje starszy pan, który szuka w internecie, a dokładnie na Allegro, czegoś, co pomoże mu nauczyć się angielskiego. Zaczyna od prostych słówek w stylu psa, ręcznika czy myszki do komputera. Później jest tylko lepiej, łącznie z bardzo zabawną wstawką „i’m gonna fuc*ing kill you” wymierzoną do… gumowej kaczki. Ostrzegam – przygotujcie chusteczki, bo możecie się wzruszyć.

Ps. Allegro robi ostatnio kawał naprawdę dobrej roboty i „wygrywa Internety”. Przypominam, że już 9 grudnia premierę będzie miała najnowsza część serii „Legendy Polskie”. Ta seria jest naprawdę świetna – jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego zobaczyć – sprawdźcie tutaj.

Skomentuj