Czym są paznokcie baby boomer? - Zalajkowane.pl
Nowe!

Czym są paznokcie baby boomer?

Czy wiesz, czym są paznokcie baby boomer? Czym wyróżnia się ta stylizacja i jak ją wykonać? Zapraszamy do lektury naszego poradnika!

Paznokcie baby boomer – co to takiego?

Od pewnego czasu tego typu stylizacja paznokci stała się niesamowicie popularna – baby boomer możesz spotkać zarówno u gwiazd Instagrama czy Hollywood, jak i swoich koleżanek. Tak pomalowane paznokcie to nic innego, jak po prostu nowoczesny french manicure, czyli manicure w stylu ombre, gdzie biel subtelnie i płynnie przechodzi w delikatny, wręcz dziewczęcy róż. 

Baby boomer to znakomity pomysł dla każdej kobiety – ten manicure świetnie prezentuje się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach, możesz również dowolnie spiłować końcówki paznokci. Trzeba też dodać, że stylizacja ta rewelacyjnie wpisuje się w najnowsze trendy, lecz jednocześnie pasuje do prawie każdej kreacji, a sam manicure nie jest ani nazbyt trudny, ani czasochłonny. Jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt, taki jak frezarka do paznokci czy lampa do paznokci, manicure hybrydowy możesz zrobić samodzielnie bez wychodzenia z domu.

paznokcie ślubne

fot. adobestockPaznokcie ślubne baby boomer i nie tylko

Paznokcie baby boomer są wyjątkowe pod wieloma względami – z jednej strony są subtelne i bardzo kobiece, z drugiej jednak w znakomity sposób mogą uzupełnić każdą Twoją stylizację. Szukasz uniwersalnego manicure z klasą, który sprawdzi się w pracy? A może potrzebujesz stylizacji, która delikatnie dopełni Twoją urodę i będzie znakomicie komponowała się z dowolną garderobą? To nie wszystko – dzięki swojej niezwykłej elegancji bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się też paznokcie ślubne baby boomer. Biel i blady róż wprost wspaniale będą komponowały się z Twoją suknią ślubną i innymi dodatkami. Poza tym manicure w tym stylu możesz wykończyć na różnorodne sposoby, dzięki czemu nadasz stylizacji indywidualny charakter.


Jak zrobić paznokcie baby boomer?

Wbrew pozorom stworzenie takiej stylizacji wcale nie musi być problematyczne – nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z robieniem manicure hybrydowego w domowym zaciszu. Zatem od czego rozpocząć pracę? Na początek usuń poprzednią stylizację i opracuj skórki oraz płytkę paznokci, aby możliwe było nakładanie kolejnych produktów. Ten etap rozpocznij od bazy, którą następnie musisz utwardzić za pomocą lampy.

Teraz możesz przejść do nakładania lakierów hybrydowych. Najpierw należy nałożyć biały kolor od wolnego brzegu do mniej więcej połowy paznokcia, następnie obróć gąbeczkę i w miejscu przejścia kolorów przyklep ją wolną częścią aplikatora – w ten sposób możliwe stanie się stworzenie płynnie rozmytego przejścia barw. Utwardź całość w lampie, a potem postępuj analogicznie z lakierem różowym – oczywiście produkt musisz nałożyć na obszar w połowie wykonanej uprzednio powierzchni. Na koniec nałóż lakier na sam wolny brzeg płytki, a całość wykończ topem, którego zadaniem jest utrwalić całą stylizację. Nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się znakomitym rezultatem – paznokcie baby boomer to świetny wybór na każdy dzień!

Skomentuj