A gdyby z półek w sklepach zniknęły zagraniczne produkty... - Zalajkowane.pl
Nowe!

A gdyby z półek w sklepach zniknęły zagraniczne produkty…

Jest wiele osób, które są niezadowolone z faktu importu produktów z zagranicy. A to za mało, a to złej jakości, a to nie takie. A gdyby tak usunąć z półek wszystko, co nie zostało wytworzone/wyprodukowane w danym kraju? Niedawno właściciele jednego ze sklepów spożywczo-przemysłowych w Niemczech zdjęli wszystkie zagraniczne marki ze swoich półek i pozostawi na nich wyłącznie niemieckie produkty.

Rzecz działa się w Hamburgu, w jednym z supermarketów. Możecie się na własne oczy przekonać, jak będą wyglądały sklepy w Niemczech, jeśli ich właściciele zdecydują się sprzedawać produkty wyłącznie rodzimego pochodzenia. I nie łudźcie się – u nas wyglądałoby to identycznie.

#1. Wnętrze jednego ze sklepów sieci Edeka w Hamburgu w Niemczech. Ludzie, którzy tego dnia wpadli po zakupy, byli mocno zaskoczeni, jak niewiele mogą kupić…

#2. Akcja miała jeszcze jeden cen – zarząd supermarketu nakazał usunięcie ze sprzedaży wszelkich towarów zagranicznej produkcji w proteście przeciwko rasizmowi. Klienci Edeki na terenie Hafencity, widzieli tego dnia tylko puste półki…

#3. Takie radykalne środki zostały podjęte, aby pokazać Niemcom, jak dzisiaj wyglądałoby ich życie bez towarów obcego pochodzenia.

#4. Ta zaskakująca inicjatywa jednego z oddziałów supermarketów Edeka spowodowała wiele dyskusji w sieciach społecznościowych.

#5.

6. Naszym zdaniem, to ciekawy i wiele mówiący eksperyment.

źródło: loveopium.ru

Skomentuj