911 Turbo S Exclusive Series Chronograph Watch od Porsche
Nowe!

Zegarek 911 Turbo S Exclusive Series Chronograph Watch od Porsche wygląda tak świetnie, jak ich samochody!

Ekskluzywny gadżet może stać się Twoją własnością za dodatkowe 13 tysięcy dolarów. Ten rewelacyjny chronograf jest w pewnym sensie prezentem dla pierwszych 500 nabywców nowego Porsche o mocy 607 koni mechanicznych.

Porsche Design oferuje teraz fantastyczny czasomierz dostępny jedynie dla właścicieli Porsche 911 Turbo S Exclusive Series. Ten chronograf z funkcją flyback (znacznie poprawia komfort i precyzję użytkowania) jest dostępny tak jak samochód, z namalowanym pośrodku paskiem w kolorze Golden Yellow Metallic.

Kolorystyka

Nabywcy mogą wybrać kolor spośród Carrera White Metallic, Agate Grey Metallic, Black, Guards Red i Graphite Blue Metallic. Teraz oni (lub ty), mają możliwość dopasowania kolorem zegarka i samochodu.

Każdy z 500 zegarków ma tytanową obudowę z czarną powłoką z węglika karbidu. Wszystkie otrzymają certyfikat, że zostały wyprodukowane przez Porsche, co jest nowością.

Na tarczy będzie widniało lustrzane odbicie samochodu, dodatkowo przygotowano tytanową bransoletę i dwa skórzane paski.

Gdzie można go dostać?

Zegarki i samochody są dostępne na zamówienie w salonach Porsche na całym świecie. Czasomierz zostanie doręczony wraz z samochodem, więc można nimi od razu zacząć szpanować.

Dodatkowo do funkcji flyback posiada 48 godzinną rezerwę energii i 25 kamieni.

911 Turbo S Exclusive Series Chronograph Watch 8

Ile będzie kosztował?

Spersonalizowany Chronograf Porsche Design 911, wyprodukowany w serii limitowanej 500 sztuk, na specjalne zamówienie i dostarczony wraz z samochodem, jak głosi strona producenta, będzie kosztował około 12,650 dolarów.

Sugerowana cena samochodu to 257,500 dolarów.

za: alux.com

leasing lub najem w Kingsman Personal Finance

Skomentuj