System poleceń w Orange Flex – jak działa i co można w nim zyskać? - Zalajkowane.pl
Nowe!

System poleceń w Orange Flex – jak działa i co można w nim zyskać?

Kopiujesz specjalny, indywidualny kod, wysyłasz go swoim znajomym, którzy dołączają do Flexa, i zgarniasz dodatkowe 70 zł oraz paczkę gigabajtów – tak działa akcja Polecaj i zarabiaj w Orange Flex. Dodatkowo każda nowa osoba, która zacznie korzystać z sieci, zgarnie 30 zł! Już teraz poznaj szczegóły akcji.

Orange Flex

fot. pexels.comPolecaj i zarabiaj z Orange Flex – na czym to polega?

Polecaj i zarabiaj to akcja skierowana do użytkowników Orange Flex, czyli oferty komórkowej w formie subskrypcji w aplikacji. Jej zasady są proste: zachęcasz znajomych, żeby skorzystali z oferty, udostępniając im specjalny kod. Za każdą nową osobę, która dołączy do Flexa (aktywuje plan oraz będzie korzystać z usługi ponad miesiąc), otrzymasz 70 zł. Twój znajomy dostanie z kolei 30 zł na dobry początek.


To nie koniec korzyści! Jeśli z Twojego indywidualnego kodu skorzysta pięć osób, dostaniesz 500 GB. Taką samą paczkę gigabajtów otrzymasz po dziesiątym udanym poleceniu – razem to aż 1000 GB! Jesteś już użytkownikiem Flexa? Polecaj ofertę znajomym i zyskuj pieniądze oraz gigabajty – dowiedz się więcej o promocji Polecaj i zarabiaj i zgarniaj atrakcyjne bonusy. Jeszcze się wahasz? Przeniesienie numeru do Flexa jest superproste – wszystko wyklikasz w apce, więc żal nie skorzystać!

Jak zaprosić znajomych do Orange Flex i zarabiać?

 1. Jeśli jeszcze nie korzystasz z Flexa, na swojego smartfona pobierz bezpłatną aplikację. Znajdziesz ją w Google Play, App Store oraz w AppGallery. Wybierz swój plan komórkowy, potwierdź tożsamość, robiąc zdjęcie dokumentu i selfie lub logując się na swoje konto bankowe, i wybierz sposób płatności za usługi.
 2. Wejdź w zakładkę Polecaj i zarabiaj. Skopiuj kod i prześlij go swoim znajomym lub członkom rodziny.
 3. Jeżeli korzystasz z mediów społecznościowych, możesz udostępnić post lub stories, w których polecisz Flexa i dodasz swój kod polecający.
 4. Jeśli ktoś użyje Twojego kodu, środki zostaną przekazane na Wasze konta Flex po 30 dniach korzystania z sieci.
 5. Otrzymane środki możesz przeznaczyć, na co tylko zechcesz, np. możesz opłacić dowolny plan lub wypłacić je na swoje prywatne konto bankowe.


Dlaczego warto korzystać z Orange Flex?

W Orange Flex masz do wyboru 4 plany, a w każdym z nich nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu UE oraz paczkę GB:

 • 30 GB za 30 zł,
 • 45 GB za 35 zł,
 • 80 GB za 50 zł,
 • 150 GB za 80 zł.

 

Raz w miesiącu możesz zmienić plan na wyższy bądź niższy bez dodatkowych opłat. W dowolnym momencie możesz też zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia. Płatności odbywają się na zasadzie subskrypcji – podpinasz kartę płatniczą do konta w aplikacji i zapominasz o comiesięcznych fakturach. Jeśli wolisz, możesz też płacić BLIKIEM.

Jakie są dodatkowe plusy bycia Flex?

 • Przekazywanie GB – każdego użytkownika Orange Flex możesz poratować dodatkowymi gigabajtami. Możesz też oczywiście otrzymywać je od znajomych.
 • Dodatkowa karta SIM lub eSIM za 0 zł – w zależności od wysokości planu dodasz do 3 nowych kart SIM z tym samym numerem.
 • Promocje w Orange Flex – kody rabatowe na kawę, przejazdy taksówkami czy ebooki – te i wiele innych promocji znajdziesz w Klubie Flex. Wystarczy, że przejdziesz do specjalnej zakładki w apce i wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

Skomentuj