Chcesz wręczyć prezent, który będzie unikatowy? Spraw, aby był on idealnie dopasowany!
Nowe!

Chcesz wręczyć prezent, który będzie unikatowy? Spraw, aby był on idealnie dopasowany!

Każdy z nas chce wręczyć drugiej osobie coś wyjątkowego, gdy nadejdzie ku temu jakaś okazja. Jest nią z pewnością rocznica ślubu. Prezenty na rocznicę ślubu mają cieszyć i sprawiać radość, dlatego tak bardzo staramy się podczas ich wybierania. Odwiedzamy niezliczoną liczbę sklepów, oglądamy dokładnie każdą rzecz i tracimy na te wszystkie czynności dużo czasu. Tymczasem nie wychodząc z domu, możemy szybko i sprawnie znaleźć prezent, który z całą pewnością zachwyci małżonków.

prezent na rocznicę ślubu - co wybrać

fot. pixabay.comJaki wybrać prezent na 25 rocznicę ślubu znajomych?

25 lat wspólnego życia to świetna okazja do świętowania. Niewątpliwie jest to rocznica, z której można być dumnym i która zasługuje na docenienie. Warto zatem znaleźć interesujący prezent na 25 rocznicę ślubu znajomych. Jednak wybranie go może być trudne. Powinno to być coś eleganckiego, bo przecież 25 lat razem to piękny i doniosły jubileusz. Z drugiej strony warto również zdecydować się na prezent na 25 rocznicę ślubu znajomych, który wywoła uśmiech na twarzy jubilatów. Czy można to połączyć? Wydaje się, że jak najbardziej jest to możliwe.

W tym wypadku można wybrać szklaną karafkę, na której wygrawerujemy „25 lat razem”. Wskazany jest również jakiś zabawny dopisek. Dodatkowo możemy napełnić butelkę ulubionym alkoholem małżonków i prezent gotowy. Ponadto nawet po wypiciu alkoholu karafka może zostać użyta ponownie i będzie przypominała obdarowanym o pięknych 25 latach razem. Szklaną karafkę z wygrawerowanym napisem oraz inne personalizowane prezenty na rocznicę ślubu znaleźć można w sklepie Gifted.pl – https://www.gifted.pl/prezenty-na-rocznice-slubu. Oferta obejmuje również podarunki na wiele innych okazji.

Co dla cioci i wujka na 40 rocznicę ślubu?

Wybór odpowiedniego prezentu na 40 rocznicę ślubu dla cioci i wujka może wydawać się trudny. Nie znamy ich przecież tak dobrze, jak rodziców. Więc rzeczy osobiste często nie wchodzą w grę. Możemy jednak stworzyć coś spersonalizowanego, co będzie przypominać o latach spędzonych razem. Przykładowo, skrzynka na wino z wygrawerowaną datą ślubu z całą pewnością będzie miłym prezentem. Dodatkowo warto zapełnić jej wnętrze ulubionym trunkiem małżonków i prezent gotowy.

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców wybrać?

Wybór prezentów dla rodziców zawsze jest trudny. Co dopiero znalezienie czegoś odpowiedniego na tak ważne wydarzenie, jakim jest 50 rocznica ślubu. Jest to wiele lat spędzonych wspólnie, dlatego w tym wypadku warto się postarać. Odrobina kreatywności i można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Rodzice na pewno ucieszą się z albumu, który zostanie od samego początku stworzony specjalnie dla nich. W pierwszej kolejności warto wybrać odpowiedni grawer na albumie, a później zająć się jego wnętrzem. Warto wypełnić go wspólnymi zdjęciami rodziców i stworzyć dopiski do nich. Taki prezent na pewno wywoła duże wzruszenie u małżonków, a co więcej pozwoli odświeżyć wspólne wspomnienia. Po spędzeniu ze sobą połowy wieku, z pewnością nie brakuje wspólnych wspomnień.

Przydatne i oryginalne prezenty na rocznicę ślubu

Co zrobić, żeby prezenty na rocznicę ślubu były oryginalne? Brać udział w ich powstawaniu od samego początku. Zamiast decydować się na zestaw filiżanek, może lepiej wybrać zestaw kieliszków z nazwiskiem małżonków? Jest to coś, czego będą używać tylko oni, coś stworzonego specjalnie dla nich. Dodatkowo możemy stworzyć coś samemu, np. upiec tort, namalować obraz, czy zaśpiewać piosenkę. Wszystko, co jest tworzone z myślą o obdarowywanej osobie, jest wyjątkowe.


wpis powstał przy współpracy ze sklepem gifted.pl

Skomentuj