Pomysły na nieszablonowe gadżety reklamowe - Zalajkowane.pl
Nowe!

Pomysły na nieszablonowe gadżety reklamowe

Reklama jest dźwignią handlu, dlatego też każdy przedsiębiorca powinien zadbać o skuteczną promocję swojego biznesu. Dzięki opracowaniu odpowiedniej strategii marketingowej można nie tylko zbudować pozytywny wizerunek firmy, ale też dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów. Atrakcyjna oferta to jedno, ale bardzo istotne jest zaoferowanie swoim potencjalnym klientom czegoś więcej. Z pomocą przychodzą gadżety reklamowe, które pomagają budować grupę lojalnych i stałych klientów. Pozwala to na utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji przez firmę. Bardzo ważne jest to, aby gadżety promocyjne były wysokiej jakości i oryginalne.

Pomysły na nieszablonowe gadżety reklamowe

Na rynku nie brakuje szablonowych gadżetów reklamowych, które nie wyróżniają się zupełnie niczym. Potencjalnego klienta z całą pewnością nie zaskoczy otrzymanie smyczy na klucze, kalendarza, plastikowego długopisu czy też kubka. Na próżno jest szukać w tego typu upominkach oryginalności. Warto jednak zainwestować w coś nadzwyczajnego, gdyż będzie to miało bezpośrednie przełożenie na sposób postrzegania marki przez jej przyszłych i aktualnych klientów.

Obecnie coraz popularniejsze są ekologiczne gadżety reklamowe, które pozwalają na mądre budowanie pozytywnego wizerunku marki. Świadomość ekologiczna konsumentów cały czas się zwiększa, więc warto to wykorzystać. Eko gadżety kojarzone są z wysoką jakością, etycznym podejściem i oryginalnością. Klient otrzymując taki gadżet reklamowy, może poczuć się wyróżniony.

Przykłady ekologicznych gadżetów reklamowych: drewniany długopis, pendrivy z drewnianą obudową czy solarne powerbanki.

Wybierając gadżety promocyjne, warto zwrócić uwagę na rodzaj branży. Właściciele hoteli mogą uhonorować swoich zagranicznych klientów adapterami, które dają możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych niezależnie od typu wtyczki. Firmy zajmujące się branżą motoryzacyjną mogą z kolei wręczyć ładowarkę samochodową z nadrukowanym logo. Salony kosmetyczne i drogerie z kolei mogą wręczyć klientkom długopisy w kształcie pomadki.

Świetnym pomysłem na upominek reklamowy jest z pewnością kubek termiczny w kolorowe wzory, do produkcji którego zastosowano nowoczesne i mało znane technologie znakowania. Dla pań świetnie sprawdzi się galanteria biurowa z korka czy też elektronika będąca w stanie zmieścić się w ich torebce. Dla panów będą z kolei narzędzia, multitool, oryginalne latarki i ładowarki. Jak najbardziej warto zainwestować w smartwatche, które stanowią bardzo unikalną formę promocji. Godne polecenia są także długopisy touch pen z końcówką do smartphonów i tabletów. Kolejną propozycją są silikonowe i składane śniadaniówki oraz pojemniki na żywność i napoje. Długopis z latarką na sznurku również jest oryginalnym giftem. Podobnie zresztą jak trzyczęściowy zestaw piśmienny w eleganckim etui.


Wpis powstał przy współpracy z firmą OpenGift

One Comment

    • Paulina Próchnicka

    Jeżeli chodzi o nieszablonowe gadżety to tylko międzynarodowe targi reklamy i poligrafii Remadays w Nadarzynie pod Warszawa. Tam można znaleźć absolutnie wszystko!!! a jeżeli nawet nie ma tam tego czego szukacie to jest tam tylu przedstawicieli z branży, że napewno znajdziecie kogoś kto wykona nawet najbardziej szalony pomysł na gadżet. targi są akurat w tym miesiącu między 13-15 lutego.

Skomentuj