Oferta Orange Flex – wyjaśniamy, jak to działa - Zalajkowane.pl
Nowe!

Oferta Orange Flex – wyjaśniamy, jak to działa

Co to jest Orange Flex i czym oferta ta różni się od innych? W przeciwieństwie do abonamentu komórkowego nie masz tu żadnych długoterminowych zobowiązań, a wybrany Plan zmieniasz na inny, kiedy chcesz. Aplikacja Orange Flex to również wygoda – płatności bez żadnych przelewów, łatwe zarządzanie usługami oraz zero podpisywania papierów i wizyt w salonie operatora. Sprawdź, co dostajesz i za ile oraz na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć.

orange flex

fot. pexels.comOrange Flex – co to jest i jak zacząć korzystać z usługi?

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji, która działa na zasadzie subskrypcji, czyli podobnie jak na przykład serwisy streamingowe Netflix i HBO GO. Płacisz z góry za miesiąc korzystania z usługi i możesz zrezygnować, kiedy chcesz bez okresu wypowiedzenia.

Płatności są przy tym automatyczne, więc nie musisz robić żadnych przelewów. W zamian podpinasz kartę płatniczą lub doładowujesz BLIKIEM konto Flex, a Orange będzie pobierał opłaty z karty lub z konta. Proste i wygodne.

Równie łatwo będzie Ci zacząć korzystać z usługi, bo wszystko zrobisz przez aplikację Orange Flex. Gdy ją pobierzesz na telefon ze sklepu App Store, Google Play lub AppGallery, wybierasz Plan komórkowy, który najbardziej Ci odpowiada i decydujesz, czy chcesz nowy numer, czy przenosisz stary do Orange Flex.

W aplikacji możesz też zamówić bezpłatną przesyłkę kurierską z nową kartą SIM albo aktywować wirtualny eSIM. Potem już tylko potwierdzasz tożsamość, wrzucając selfie i zdjęcie dokumentu oraz wybierasz metodę płatności. Więcej informacji o Orange Flex znajdziesz na stronie https://flex.orange.pl/

Orange Flex – elastyczna oferta z 4 Planami do wyboru

W aplikacji Orange Flex są do wyboru 4 Plany komórkowe. W każdym masz nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej, więc wybierasz ten, który daje Ci tyle gigabajtów, ile potrzebujesz.

  1. 15 GB (w tym 2,93 GB w UE) kosztuje 25 zł miesięcznie;
  2. 30 GB (w tym 3,51 GB w UE) to 30 zł/miesiąc;
  3. 50 GB (w tym 5,84 GB w UE) masz za 50 zł miesięcznie;
  4. 100 GB (w tym 9,35 GB w UE) i dostęp do sieci 5G to 80 zł/miesiąc.

Dodatkowo w każdym wariancie dostajesz Social Pass, czyli korzystasz z popularnych mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu danych. Wybrany Plan komórkowy Orange Flex możesz też jednym kliknięciem zmienić na inny (nowa opłata będzie obowiązywać od kolejnego, miesięcznego okresu rozliczeniowego). Równie łatwo włączasz i wyłączasz dodatkowe usługi (m.in. pakiety GB w roamingu i minut na połączenia międzynarodowe, czy streaming video, gier lub muzyki bez zużywania danych).

Co jeszcze daje aplikacja Orange Flex?

Gdy jesteś Flex, Orange oferuje Ci też:

  • pierwszy miesiąc za 1 zł z kodem promocyjnym FLEX;
  • miesiąc HBO GO w prezencie;
  • dodatkową kartę SIM/eSIM za 0 zł;
  • dzielenie się gigabajtami z innymi użytkownikami Orange Flex;
  • promocje i kody rabatowe w Klubie Flex;
  • Sklep Flex w aplikacji, gdzie znajdziesz atrakcyjne urządzenia w dobrych cenach i opcję zakupów na raty.Wpis sponsorowany powstał przy współpracy z firmą Orange

Skomentuj