Historia Charlotte Garside - angielskiej Calineczki.
Nowe!

Historia Charlotte Garside – angielskiej Calineczki

Nawet lekarze nie wierzyli własnym oczom, gdy zobaczyli po raz pierwszy malutką Charlotte Garside. Nowonarodzona dziewczynka stała się ofiarą nieprawdopodobnie rzadkiego rodzaju zaburzenia wzrostu. Na świecie nie ma nawet kilkunastu ludzi podobnych do niej.

Charlotte Garside

Charlotte Garside, Foto. Barcroft

Według opinii lekarzy angielska Calineczka po prostu nie miała przyszłości, ale życie obaliło ich punkt widzenia. Charlotte pomyślnie obchodziła piąte urodziny i nawet poszła do podstawówki. Dziewczynka ma 68 cm wzrostu i waży poniżej pięciu kilogramów.

Historia Charlotte Garside

Charlott Garside. Foto. mirror.co.uk

Po urodzeniu Charlotte była tak mała, że rodzice musieli kupować jej ubranka dla lalek. Nawet teraz, jeśli chodzi o wzrost Charlotte bliżej do noworodka, niż dziecka w jej wieku.

Najciekawszym jest fakt, że rodzice dziewczynki, Scott i Emma, już mieli dzieci. Trzy córki: Chloe, Sabrina i Sofie pojawiły się na świecie bez jakichkolwiek komplikacji.

Warto zauważyć, że dzięki miłości ze strony bliskich Charlotte Garside żyje pełnią życia. Małą opiekują się siostry, a matka z ojcem ją po prostu uwielbiają!

Skomentuj