Gorące stylizacje fryzur z Great Ball Of Fire - Zalajkowane.pl
Nowe!

Gorące stylizacje fryzur z Great Ball Of Fire

YouTube stał się poligonem dla amatorów guru kosmetycznych, ale jest jeden fryzjer w Egipcie, który wykorzystuje moc platformy do podgrzania swojej kariery w niekonwencjonalny sposób.

Młodzi mężczyźni w Kairze odwiedzają fryzjera – Mohameda Hanafy, aby utrwalić swoje włosy przy pomocy ognia! Jest to technika, której Hanafy nauczył się po obejrzeniu filmu na YouTubie przedstawiającego pakistańskiego fryzjera stosującego podobną technikę.

Hanafy korzysta z palnika oraz produktów do włosów i dosłownie przy pomocy chmury ognia prostuje włosy swoich klientów i układa fryzury.

Animated GIF  - Find & Share on GIPHY

Hanafy twierdzi, że jego gorące traktowanie włosów powoduje, że dłużej pozostają one gładkie i proste, niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod. Mówi też, że ogień pomaga zachować kolor, zapobiega rozdwajaniu i usuwa łupież.

Podobno na początku miał problemy z przekonaniem swoich klientów, żeby pozwolili potraktować swoje włosy ogniem z palnika, ale kiedy się już odważyli, nie chcą innych zabiegów.

Hanafy mówi, że jego technika przynosi najlepsze efekty na grubych, gęstych włosach, ponieważ absorbują one więcej ciepła i efekty są bardziej widoczne i trwałe.

Animated GIF  - Find & Share on GIPHY

Ten gorący trend jest podobny do techniki stylisty Ramadana Odwana, którego salon stał się popularny w mieście Rafah na południu Strefy Gazy.

Odwan, używa kremu ochronnego na włosy i twierdzi, że ciepło od ognia ledwo dotyka włosów.

Hanafy, mimo że dopiero rozpoczął pracę techniką ogniową, jego stylizacje i zadowolenie klientów pozwalają sądzić, że stał się już profesjonalista. Powiedział nawet, że „Na szczęście moja praca z ogniem idzie „gładko”, odkąd tylko się zaczęła”.

źródło: huffingtonpost.com

Skomentuj