TeqBall, czyli połączenie piłki nożnej i ... ping ponga
Nowe!

TeqBall, czyli dyscyplina łącząca piłkę nożną i … ping ponga

Piłkarskie Mistrzostwa Świata już za nami, emocje (i kurz) już opadły i jesteśmy w trakcie między sezonowej (aczkolwiek wyjątkowo krótkiej w tym roku) przerwy. Na dziś mamy temat bardzo związany z futbolem, który powinien spodobać się wszystkim fanom piłki nożnej … i ping ponga 🙂
Jak to możliwe? Oto TeqBall, czyli połączenie piłki nożnej (bo jest piłka do nogi) oraz ping ponga (bo gramy na stole bardzo podobnym do tego ping pongowego). Jeśli zatem wasz najlepszy przyjaciel jest fanem odbijania małej kuleczki/piłeczki, a wy wolicie kopać dużą piłkę – Teqball to idealny kompromis i sposób na aktywne spędzenie czasu.

Ta nowa dyscyplin sportowa jest bardzo dobrze oceniana zwłaszcza przez futbolowych ekspertów, graczy i trenerów, gdyż jest to podobno świetny trening dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoją technikę! Jeśli więc jesteś typowym Rasiakiem, a marzy Ci się kariera niczym „Marszczerano” 🙂 Ronaldo lub Messi, to koniecznie zainwestuj w stół do TeqBall, rzuć pracę i ćwicz, ćwicz, ćwicz!
Ps. Oczywiście mamy parę fotek i vieo!#
Teqball-1


#
Teqball-2


#
Teqball-3


#
Teqball-4

za odditycentral.com

Skomentuj