Pierwszy konkurs zalajkowane.pl - upominki dla czytelników
Nowe!

Pierwszy konkurs zalajkowane.pl – upominki dla czytelników

Aktualizacja: 3 VI 2014! Mamy już zwycięzców naszego konkursu. W wyniku losowania zestawy upominków powędrują do następujących osób: Grazyna Planque oraz Joanna Lewandowska. Prosimy o kontakt przez wiadomość na facebooku (lub przez formularz kontaktowy na stronie) w celu podania adresu do wysyłki, najpóźniej do piątku 6 VI 2014. W przeciwnym razie będziemy musieli powtórzyć losowanie 🙂 Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału. Niebawem kolejne konkursy – wpadajcie do nas w wolnej chwili! 🙂
Ps.Ponieważ było małe zamieszanie i część osób komentowała na facebooku, część pod tym wpisem – uwzględniliśmy jedno i drugie.

——–

Czołem zalajkowani!
 Zbliżamy się powoli do lajka numer 2500 (dzięki, dzięki, dzięki!!!!!), a już jutro Dzień Dziecka (wszystkiego najlepszego!!!!) – z tej okazji mamy dla was mały upominek! Nagrodzimy 2 osoby zestawem kosmetyków firmy Tso Moriri, które ufundował nasz sponsor, czyli żona Czesia (pozdrawiamy!!!!). Jak wziąć udział w naszej zabawie? To bardzo, proste i wystarczą 3 kroki:

1. Jeśli jesteś już naszym fanem na fejsbuku to przejdź do punktu 2. Jeśli nie, to po prostu „daj lajka” o tutaj: klik 🙂
2. Teraz wystarczy, że publicznie udostępnisz ten post na facebooku. (Trochę wyżej znajdziesz przyciski, które to umożliwiają; jak udostępnić publicznie pokazujemy na obrazku poniżej 🙂  )

konkurs-zalajkowane2
3. W komentarzach pod tym wpisem (tych fejsbukowych, zjedź na dół) napisz gotowe.

Zrelaksuj się, i wpadnij do nas we wtorek około południa i zobacz czy wygrałeś. Ze zwycięzcami skontaktujemy się we wtorek (3 VI 2014r.). Jeśli nie dostaniemy danych do wysyłki do piątku nagrodzimy inną osobę.
*ps. wysyłka niestety tylko na terenie Polski.

Ps. Pozakonkursowo mamy ogromną prośbę do was: jeśli podoba wam się chociaż trochę to co robimy, publikujemy itd. zaproście znajomych do polubienia naszego „fejsbukowego fanpejdża” – jeśli 2500 osób zaprosi 1 znajomego, to będzie nas 5000 (a wtedy kolejny konkurs 😉 ). Żeby zaprosić znajomych wystarczy, że odwiedzisz nasz profil na fejsbuku i skorzystasz z opcji zaproś. Znajomy dostanie powiadomienie i albo nas polubi… albo nie 😉

Pozdrawiamy: Czesio69 & wesołyRomek!

Tso Moriri to kosmetyki wykonywane ręcznie z produktów w 100% pochodzenia naturalnego. Nie zawierają parabenów, produktów ropopochodnych, a używane w nich barwniki to naturalne barwniki spożywcze: beta-karoten, chlorofil i karmel. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty harmonizowały z ciałem a dzięki aromaterapeutycznemu działaniu olejków eterycznych również z duszą…”

konkurs

One Comment

Skomentuj