Niesamowity basen na 38-mym piętrze apartamentowca
Nowe!

Niesamowity basen na 38-mym piętrze apartamentowca w Singapurze…

Basen na 38 piętrze Singapur

W momencie dodawania tego wpisu termometr pokazuje mi, że jest jakieś 23 stopnie (no dobra nie termometr, tylko TVN meteo, bo nie mam termometru 🙂 ). Sprawdziłem 4 razy i mam tylko jedną wiadomość dla tych, co napisali na stronie TVN meteo, że jest „tylko” 23 – no chyba u was! 🙂 Ja stawiam, że w słońcu jest minimum 36…
Wracając do tematu. Znalazłem idealne miejsce na taki piękny, słoneczny i gorący dzień jak dzisiaj. W Singapurze buduje się właśnie najnowszy apartamentowiec – 600 mieszkań (najmniejsze 63 metry kwadratowe, największe 280 metrów kwadratowych) i 38 pięter. „Sky Habitat” to „dwie wieże” połączone trzema 50-cio metrowymi mostami /kładkami. Tak się składa, że najwyższa z nich to właśnie 50-cio metrowy basen. Wyobrażacie sobie? Sobotnie popołudnie, wychodzisz z domu na balkon, z balkonu na basen na 38-mym piętrze… coś pięknego.

Ps. Z tego wszystkiego i tak najbardziej podoba mi się np. taka sytuacja:
żona: kochanie skocz do sąsiadów, sklepy zamknięte, bo święto zabrakło mi mąki
mąż: już płynę! 🙂
Ps. 2: powinni zaszaleć i zrobić szklane dno – to dopiero byłaby atrakcja (tak jak linie lotnicze Virgin planują zrobić przeszkloną podłogę w swoich samolotach – zobaczcie koniecznie – tutaj)

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=ZpgZHXdCTBc?rel=0&w=640&h=360]

Basen na 38 piętrze Singapur

Basen na 38 piętrze Singapur

źródło: incrediblethings.com

Skomentuj