Naucz się języka niemieckiego z aplikacją Babbel
Nowe!

Naucz się języka niemieckiego z aplikacją Babbel

Znajomość języka angielskiego to podstawa, jednak ze względu na położenie naszego kraju coraz częściej wymaganym przez pracodawców językiem staje się niemiecki. Ponadto znajomość niemieckiego może okazać się bardzo przydatna w trakcie podróży, nawiązywania kontaktów oraz pozyskiwania nowych partnerów biznesowych. Jeśli do tej pory nie mieliśmy z tym językiem do czynienia w szkole lub na kursach – nic straconego! Dzięki rewolucyjnej metodzie nauki z aplikacją Babbel już w czternaście dni możemy opanować podstawy niemieckiego.

nauka języka niemieckiego

fot. adobestockMyśl przyszłościowo

Dlaczego warto rozpocząć kurs nauki niemieckiego dla początkujących? Ponieważ obecnie języka tego używa ponad 170 milionów ludzi na świecie! Najbardziej popularny jest na terenie Europy, jednak w kontaktach biznesowych używany jest również w Stanach Zjednoczonych, Chinach czy Japonii. Ponadto umiejętność mówienia w kilku językach jest bardzo wysoko ceniona przez większość rekruterów. Według portalu egospodarka.pl najczęściej poszukiwaną przez pracodawców kombinacją języków jest połączenie znajomości języka angielskiego z językiem niemieckim.

Ponadto Niemcy to piękny kraj — warto go zwiedzić, a może nawet… w nim zamieszkać! Jeśli czujemy, że nasze życie zawodowe stanęło w tzw. „martwym” punkcie, brakuje nam wyzwań, rozwoju oraz powiewu świeżości w życiu, warto pomyśleć nad przeprowadzką do Niemiec. Nasi sąsiedzi pod względem ekonomicznym oraz socjalnym mają nam wiele do zaoferowania. Poza tym, zawsze warto rozwijać swoje kompetencje językowe, bowiem nigdy nie wiadomo, jakie okazje i szanse spotkają nas w życiu.

Nie bój się zaczynać od zera

Nauka niemieckiego dla początkujących wcale nie musi być trudna ani skomplikowana. Dzięki nauce za pomocą aplikacji Babbel, możemy rozpocząć naukę od podstaw. Kolejne 15-minutowe lekcje przeprowadzą nas przez zasady gramatyki, najpotrzebniejsze słówka, reguły odmiany czasowników oraz wymowę. Ponadto będziemy ćwiczyć aktywne słuchanie, które praktycznie wpłynie na rozwój naszych kompetencji. Nie bójmy się kolejnych wyzwań! Czas poświęcony nauce języka to najlepsza inwestycja, jaką każdy z nas może poczynić w swoim życiu. Nawet jeśli dzisiaj robimy to jedynie dla własnych ambicji, jutro ta umiejętność może się przydać w najbardziej zaskakujących okolicznościach.

Niemiecki dla początkujących z Babbel

Niemiecki dla początkujących to kurs w aplikacji Babbel, który został stworzony z myślą o ludziach w każdym wieku. Ciekawy, uniwersalny program został tak ułożony, aby mógł przydać się w codziennych sytuacjach. Koniec z wkuwaniem! Ćwiczenia z niemieckiego w aplikacji są wciągające, zabawne oraz zmuszają do aktywności. Gwarantujemy, że nawet jeśli lekcje w szkole są Twoim mrocznym wspomnieniem, nauka z Babbel przyniesie Ci wiele satysfakcji oraz dobrej zabawy.


Wpis powstał przy współpracy z Lesson Nine GmbH, właścicielem aplikacji Babbel

Skomentuj