Narty zjazdowe Fischer – przegląd najpopularniejszych modeli - Zalajkowane.pl
Nowe!

Narty zjazdowe Fischer – przegląd najpopularniejszych modeli

Narty zjazdowe Fischer należą do najpopularniejszych na rynku w zasadzie od początku działalności firmy, która powstała jeszcze przed II Wojną Światową. W ofercie producenta znajdują się modele o starannie dobranych parametrach i precyzyjnie określonym przeznaczeniu. Nie brakuje w niej nart dla przedstawicieli każdego poziomu zaawansowania, które zachwycają parametrami. Sprawdź, jakie modele nart Fischer są polecane dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

narty

fot. pixabay.comNarty zjazdowe Fischer – oferta dla początkujących

Wiele modeli nart Fischer wyróżnia się wyśrubowanymi parametrami docenianymi przez doświadczonych narciarzy. Jednak również początkujący mogą korzystać z zaawansowanych technologii, które pomogą im poczuć się pewnie podczas stawiania pierwszych kroków na śniegu. Oczywiście wśród tego rodzaju modeli znajdują się m.in. te juniorskie – świetnie sprawdzą się m.in. deski dla najmłodszych z nowej serii RC One. Dzięki precyzyjnej konstrukcji pozwalającej na łatwe kontrolowanie toru jazdy dla początkujących nada się też wiele modeli z serii Fischer RC4. Ponadto warto zwrócić uwagę na wycofane już z produkcji deski Fischer Progressor – te z 2019 czy 2018 roku będą nie tylko tańsze, ale dzięki swoim parametrom idealnie wspomogą Cię podczas nauki jazdy. Ten model idealnie sprawdzi się również wtedy, gdy poczujesz się już pewniej na śniegu.

Narty Fischer dla średniozaawansowanych

Ci, którzy opanują już podstawy dotyczące poruszania się na stoku, mogą mieć nieco większe wymagania. Często mają też sprecyzowane preferencje co do stylu jazdy. Dla średniozaawansowanych lubujących się zarówno w spokojnym szusowaniu, jak i rozwijaniu dużych prędkości świetnie nadadzą się wspomniane już modele z serii Fischer Progressor. Również w nowej, zastępującej je serii RC One znajdą się modele dedykowane średniozaawansowanym. Ambitni mogą też zwrócić uwagę na narty Fischer RC4. To jedne z popularniejszych modeli, które świetnie sprawdzają się w różnorodnych warunkach. Wszystkie te narty zjazdowe Fischer obejrzysz i porównasz tutaj: narty Fischer w sklepie nartywarszawa.pl.

Narty Fischer RC4 – oferta dla zaawansowanych

Nie da się ukryć, że narty zjazdowe Fischer to w większości modele, które zadowolą zaawansowanych amatorów. Jeżeli uwielbiasz prędkość, na Twoją uwagę zasługują przede wszystkim modele z serii Fischer RC4 Speed. Ich konstrukcja sprawia, że rozwijanie wysokich prędkości jest łatwe przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej stabilności i łatwości prowadzenia nart. Również w nowej serii RC One znajdują się deski idealne dla osób pewnych swoich umiejętności – m.in. modele 73 Allride i 74 Allride, które sprawdzą się podczas agresywnej jazdy w każdych warunkach. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że jest to idealny wybór dla tych, którzy od nart oczekują najwyższej jakości.

Narty zjazdowe Fischer dla najbardziej wymagających – poziom ekspert

Czujesz się ekspertem i poszukujesz desek, które dotrzymają Ci kroku? W ofercie Fischer na pewno znajdziesz odpowiednia model. Świetnym modelem jest m.in. Fischer RC4 Speed Allride dedykowany miłośnikom rozwijania wysokich prędkości. Ponadto w tej grupie dostępne są modele Worldcup SC i Worldcup RC stworzone dla najbardziej wymagających. Warto zwrócić też uwagę na narty Fischer RC4 The Curv GT oparte na ślizgach wprost z Pucharu Świata i wyposażonych w rozwiązania zapewniające idealne przekazywanie sił i wysoką dynamikę jazdy.


Wpis powstał przy współpracy ze sklepem nartywarszawa.pl

Skomentuj