Drogowi kamerzyści- nowy zawód? - zalajkowane.pl
Nowe!

Drogowi kamerzyści- nowy zawód?

Nie wiem jak Wy, ale coraz bardziej zaczynam irytować się faktem drogowym jakim jest filmowanie z samochodu przez kierowców, a później rozsyłanie materiałów na prokuraturę. Zaczynam mieć wrażenie, że jeszcze chwila, a rola społecznego konfidenta stanie się wolnym zawodem – a Policja zacznie wszystkim płacić za nadesłane wideła 🙂 Cennik poniżej:

– nagranie idioty na podwójnej ciągłej – 149,99zł. Plus prowizja 5% od wystawionego mandatu

– nagranie sikającego żula na poboczu trasy S8 przy poprawnej weryfikacji ilości wydalonego moczu – 50zł. Plus prowizja w wysokości 30zł od każdego udowodnionego litra moczu.

– nagranie polityka przekraczającego prędkość w terenie zabudowanym – Ty dostajesz mandat za publikacje materiałów bez zgody władzy 🙂

No i tak właśnie można wyobrazić sobie współdziałania Policji i społecznego konfidenta 🙂

Rosjanie zapoczątkowali ten wschodni trend z uwagi na korupcję i jakiegos typu fan 😉 My zamiast uczyć się, tworzymy własną forme uzytkowania tego typu urządzeń.

Pamiętam jak kiedyś na trasie jadąc moim koniem do łodzi wyprzedziłem wleczącego się punciaka, a na radiu usłyszałem: „ch**u mam Ciebie nagranego i masz przesrane…” (oczywiście w jechałem na kilka metrów ciągłej. ..uuuppssss i did it again 😉  )

 

Poniżej kilka filmików naszych zawodowców zza wschodniej granicy!

” Mobilki Czesio nagrywa uwaga”:)))!

Cheerios, @Czesio69 Twit Twit:) 

czesio

 

Źródło: Sergej Ivanov youtube

Skomentuj