Cmentarze kosmitów na Ziemi: rzeczywistość czy złudzenie?
Nowe!

Cmentarze kosmitów na Ziemi: rzeczywistość czy złudzenie?

2 / 2

#6 Belgia

Wytyczając magistralę podmiejską w okolicach ratuszu Malmedy, budowlańcy natknęli się na szkielet, którego długość sięgała dwóch metrów. Pracownicy natychmiast zadzwonili na policję. Funkcjonariusze zaprosili naukowców, gdyż znalezisko wyglądało dosyć dziwnie: za krótkie nogi, ogromna czaszka, długie ręce i oczodoły, zajmujące połowę czaszki.

czaszka

Zgodnie z analizą laboratoryjną zwłok istoty, pogrzebu dokonano około 6 tysięcy lat temu. Naukowcy doszli do wniosku, że szkielet należy do człowieka, który w swoim czasie urodził się z ciężkimi wrodzonymi patologiami. Wersja o przybyciu cywilizacji z obcych światów została odrzucona.
 

#7 Meksyk

Meksykańscy archeolodzy, pracujący na terytorium stanu Sonora, znaleźli gigantyczną zbiorową mogiłę, w której zostało pochowano 25 istot. Szkielety 13 zmarłych zwróciły szczególną uwagę specjalistów. Ich czaszki nie przypominały ludzkich, ponieważ miały wydłużony kształt. Pięć należało do dzieci. Jeden z 25 zmarłych na poziomie brzucha miał szeroką kość, w dużym stopniu przypominającą żółwi pancerz.

dwie czaszki

Foto. iterfacts.com

Potwory zginęły około tysiąca lat temu. Meksykańscy naukowcy po raz pierwszy zetknęli się z takim przypadkiem, natomiast wywnioskowali, że zwłoki należą do przedstawicieli starożytnych plemion Indiańskich. Wersja o istotach pozaziemskich, po raz kolejny nie została wzięta pod uwagę.
 

#8 Turcja

Niedawno speleolodzy z Turcji znaleźli w jednej z jaskiń niewielką przezroczystą trumnę, w której znajdowały się zwłoki (mumia) istoty, powierzchownie przypominającej człowieka. Jego wzrost był stosunkowo mały i wynosił tylko 120 cm. Mumia miała jasno-zielony kolor skóry i… skrzydła! Znalezisko przypomniało naukowcom bajkowego elfa. Pogrzebu dokonano około 10 000 lat temu.

mumia-elf

Foto. iterfacts.com

Salim Tarnsambley – turecki archeolog, opowiedział że znaleziona istota bardziej przypomina człowieka, niż którekolwiek ze zwierząt. Natomiast nieproporcjonalnie duże oczy mogła „odziedziczyć” po płazach. Biolodzy i lekarze nie wykluczają takiej opcji, że „elfopodobny” potwór nadal żyje, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo tego, że zapadł w śpiączkę, a przebudzenie nadal nie nastąpiło…

#9 Anglia

W 2000 roku brytyjscy paleontolodzy zbadali resztki dinozaurów. Kiedy specjaliści przystąpili do oczyszczenia grzbietu Tyrannosaurusa z kurzu i brudu, znaleźli szkielet, podobny do ludzkiego. Znalezisko zdezorientowało naukowców, ponieważ ludzie w żaden sposób nie mogli żyć w tym samym czasie co olbrzymi jaszczury! Długość szkieletu nie przekraczała 1 metra, a głowa była nieproporcjonalnie duża. Oprócz tego, na resztkach zauważono kawałki sztucznej materii, przy czym tkanina ta w dalekiej przeszłości uległa wpływowi wysokiej temperatury.

Ten fakt stał się kolejną łamigłówką dla paleontologów. Wątpliwe czy za czasów dinozaurów został odkryty sekret wyrobów tkanin syntetycznych. Poza tym, w trakcie studiowania szkieletu Tyrannosaurusa specjaliści znaleźli w jego czaszce kilka otworów. Miały idealnie okrągły kształt. Coś takiego nie mogło powstać nawet za pomocą współczesnej najdokładniejszej broni.

tyrannosaurus

Foto. iterfacts.com

Zakładano, że czaszka jaszczura została przebita laserem, którym posługiwali się humanoidy. Naukowcy przypuszczają, że Tyrannosaurus połknął kosmitę. Wersja ta jest dosyć ciekawa i fantastyczna, lecz z jakiś powodów specjaliści postanowili skończyć swoją naukową pracę nad tym obiektem…

Tajemnica

Milczenie naukowców co do śladów po kosmitach na Ziemi jest zagadką dla całej społeczności. Dlaczego specjaliści porzucają ledwie zaczętą pracę nad eksploracją resztek dziwnych istot? Być może, jeżeli ludzkość się dowie o istnieniu cywilizacji pozaziemskich, podważy wiarygodność teorii Charlesa Darwina o pochodzeniu człowieka. Oprócz tego, oficjalne potwierdzenie faktów wizyt kosmitów na naszej planecie narazi na niebezpieczeństwo wiele zasad religijnych. Tylko czas potrafi dać odpowiedzi na te pytania.

za: iterfacts.com

Skomentuj