"Balkoń", czyli najsłynniejszy koń w Polsce jest na sprzedaż
Nowe!

„Balkoń”, czyli najsłynniejszy koń w Polsce jest na sprzedaż

Znacie „Balkonia”? Jeśli nie, to zaraz poznacie. Balkoń, a właściwie „Dolina”, to czteroletnia klacz pół krwi arabskiej (SP), maści ciemno-gniadej. Jak podaje właściciel: „Klacz ujeżdżona, spokojna, zadbana, dobrze współpracuje z jeźdźcem, systematycznie szczepiona”. Czym więc „Dolina” zapracowała na swoją sławę?

Parę dni temu Internety obiegła wiadomość, a właściwie zdjęcie konia na balkonie. Brzmi dziwnie? Zobaczcie sami na poniższym zdjęciu.

Balkoń - koń na balkonie

Skąd koń wziął się na balkonie? Oto co ma do powiedzenia właściciel: „Na sławę zapracowała sobie sama, w momencie gdy pasła się na podwórku pełnym wysokiej trawy dostrzegła w oknach jednorodzinnego domku własne odbicie. Znudzona hasaniem postanowiła bliżej przyjrzeć się swojemu odbiciu, po czym bez wahania weszła na parterowy balkon (taras). Młody mężczyzna przechodzący obok, gdy tylko zobaczył ten niecodzienny widok utrwalił go na swoim telefonie, po czym udostępnił na facebooku.” Czyli już wszystko jasne 🙂 Oto balkon, a właściwie taras znajdujący się na parterze domu jednorodzinnego.

Balkoń - koń na balkonie

A oto jeszcze raz „balkoń”, czyli „Dolina”.

Balkoń - koń na balkonie

Balkoń - koń na balkonie

Balkoń - koń na balkonie

Pod tym linkiem została wystawiona na sprzedaż przez właściciela:
http://allegro.pl/najslynniejszy-kon-w-polsce-kon-z-balkonu-i4332642278.html

Skomentuj