Pokonać kilometry pomogą ulubione nuty i zombie. - Zalajkowane.pl
Nowe!

Pokonać kilometry pomogą ulubione nuty i zombie.

Dzisiaj szczególne miejsce w smartphonie zajmują specjalne sportowe aplikacje przeznaczone dla biegaczy. Niektóre z nich posiadają nawet własne serwisy społecznościowe, co świadczy o szczególnej roli zdrowego trybu życia wśród wielu ludzi. Przygotowaliśmy kilka najbardziej efektywnych aplikacji, które zmienią bieganie w niezłą rozrywkę.

Apilkacje dla biegaczy

Get Running

Aplikacja dla nowicjuszy, która pomoże zacząć nawet najbardziej leniwym. Został w niej opracowany 19-tygodniowy program treningów, po ukończeniu którego nawet niewysportowani będą mogli biec ponad godzinę bez przerwy.

Cena: 3 Euro w AppStore

get-running-aplikacja-dla-biegaczy

Endomondo

Apka z przyjemnym interfejsem i przyciskami, z których wygodnie jest korzystać w trakcie biegu. Serwis jest znany ze swojej „społecznościowej” strony: poza standardowymi funkcjami synchronizacji ze stroną, na której można prowadzić historię i opracowywać system treningów, można też ścigać się ze znajomymi, próbując pobić ich rekordy, biegając po zapisanych wcześniej drogach, starając się o stopień mistrza oraz komentując aktywność innych w trybie online. Oprócz tego jest przewidziana możliwość tworzenia własnych playlist.

Cena: bezpłatnie w AppStore.

Endomondo, Aplikacja dla biegaczy

RunKeeper

Co pięć minut RunKeeper powiadamia biegacza o długości biegu, prędkości i pokonanym dystansie. Żeby nam się nie nudziło, w RunKeeperze również istnieje możliwość tworzenia własnych playlist: aplikacja jest połączona ze Spotify. Oprócz treningów za free, dla doświadczonych sportowców jest przewidziany specjalny płatny dział z dodatkowymi parametrami (na przykład warsztaty prowadzone przez zawodowych fitness – trenerów) i bardziej dokładnymi pomiarami. Aplikacja również posiada swój własny serwis społecznościowy łączący zwolenników zdrowego trybu życia. Danymi o treningach w postaci grafików i map można podzielić się na Facebooku lub Twitterze.

Cena: bezpłatnie w AppStore.

runkeeper-aplikacja-dla-biegaczy


Zombies, Run!

Aplikacja w języku angielskim dla tych, którzy chcą zwykły bieg uczynić pełnowartościową przygodą. Istota symulatora polega na tym, że przez cały trening uciekacie od zombie i słyszycie ich krzyki. W trakcie biegu musicie uzbierać różnorodne artefakty, zmieniać lokacje itd. Na końcu można zobaczyć grafiki z danymi o zmianach tempa biegu w zależności od krzyków zombie albo ulubionego utworu, oraz raporty o uzbieranych trofeach.

Cena: bezpłatnie w AppStore

Skomentuj