Odkurzacz automatyczny Xiaomi – czy warto go kupić? - Zalajkowane.pl
Nowe!

Odkurzacz automatyczny Xiaomi – czy warto go kupić?

Współczesny rynek technologiczny został zdominowany przez urządzenia automatyczne, które pomagają w wykonywaniu codziennych obowiązków, a niejednokrotnie nawet wyręczają człowieka w wielu czasochłonnych czynnościach. Dzięki zainwestowaniu w dobrej jakości sprzęt można zyskać wiele czasu wolnego i zapomnieć o uporczywym odkurzaniu i mopowaniu. Czy warto mieć odkurzacz automatyczny Xiaomi? Jakie korzyści daje posiadanie takiego urządzenia w domu?

odkurzacz - robot sprzątający

fot. shutterstockZalety odkurzacza automatycznego Xiaomi

Pojawienie się na rynku robotów sprzątających z dnia na dzień zrewolucjonizowało dotychczasowe postrzeganie sprzątania. Dzięki nim, nie tylko dokładnie wysprzątasz dom, ale też zaoszczędzisz swój czas, który możesz przeznaczyć na inne, dużo przyjemniejsze czynności niż odkurzanie czy mycie podłóg. Szczególnie interesującym rozwiązaniem w zakresie nowoczesnych robotów sprzątających są odkurzacze automatyczne Xiaomi -posiadają wiele zalet i funkcji, które wyróżniają je na tle innych tego typu sprzętów. Są to m.in.:

  • możliwość odkurzania oraz mycia podłogi;
  • automatyczny powrót do stacji bazowej;
  • łatwa obsługa;
  • brak kabla;
  • duża żywotność akumulatora;
  • małe gabaryty w porównaniu do tradycyjnych odkurzaczy.

Odkurzacze automatyczne Xiaomi mogą być przez ciebie programowane w każdym momencie. Jest to możliwe dzięki intuicyjnej aplikacji, która jest kompatybilna z urządzeniem. Wykorzystując to udogodnienie, możesz zdalnie uruchomić robota sprzątającego i wrócić do już wysprzątanego domu. Urządzenie samo zacznie sprzątać, gdy uruchomisz je w aplikacji, a po skończonym cyklu wróci do swojej stacji.

Odkurzacz samosprzątający a sierść zwierząt

Kochasz swoje zwierzęta i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? Jeśli zależy ci na utrzymaniu porządku w domu, to odkurzacz automatyczny Xiaomi jest świetnym wyborem dla wszystkich miłośników psów, kotów i innych domowych pupili. To normalne, że nasi czworonożni przyjaciele pozostawiają po sobie ślady, ale dzięki robotom sprzątającym można zapomnieć już o problemach z sierścią na kanapie, podłodze i fotelach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie również, jeśli twój dom wymaga częstego i dokładnego sprzątania ze względu na domowników, którzy są alergikami.

Odkurzacz samosprzątający – inteligentne sprzątanie domu to rewolucja

Zapomnij o wyciąganiu odkurzacza za każdym razem, gdy musisz posprzątać. Odkurzacz automatyczny Xiaomi zrobi wszystko za ciebie – wystarczy, że uruchomisz go w aplikacji lub zaprogramujesz harmonogram sprzątania. Dzięki wbudowanemu skanerowi, urządzenie rysuje mapę pomieszczenia i dociera do wszystkich zakamarków oraz z łatwością pokonuje przeszkody o wysokości około 2 cm. W razie potrzeby możesz również uwzględnić miejsca, do których odkurzacz ma nie docierać podczas sprzątania. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli nie zdążysz posprzątać drobiazgów z podłogi i boisz się, że odkurzacz mógłby je wciągnąć.

Jaki robot sprzątający wybrać?

Szeroka oferta dostępnych odkurzaczy samosprzątających sprawia, że nie potrafisz wybrać jednego, najlepszego dla siebie modelu? Zwróć uwagę na parametry urządzenia oraz jego poręczność. Na rynku dostępne są odkurzacze automatyczne, które nie wymagają wymiany worka, ponieważ posiadają specjalny zbiornik, który należy opróżniać. Czas pracy urządzenia jest również ważny, szczególnie gdy powierzchnia do sprzątania jest spora. W zależności od potrzeb wybierz sprzęt, który zapewni ci komfort użytkowania i czystość na dłużej. Zapoznaj się z ofertą odkurzaczy automatycznych na Empik.com: https://www.empik.com/agd/male-agd/odkurzacze-automatyczne.


Wpis powstał przy współpracy z firmą EMPIK

Skomentuj