Materace dostępne w Grudziądzu - jakie są najbardziej popularne?
Nowe!

Materace dostępne w Grudziądzu – jakie są najbardziej popularne?

Obecnie zdecydowanie najbardziej popularne materace to modele piankowe i sprężynowe kieszeniowe. To właśnie takie materace są najczęściej wybierane przez użytkowników. Opisujemy oba typy materacy, a także przedstawiamy przykładowe modele, pochodzące od marki Hilding.

Materace piankowe – nowoczesne i komfortowe

Materace piankowe dostępne są na polskim rynku od kilkunastu lat i od razu zaczęły szybko zdobywać popularność. Można uznać, że takie materace są nowoczesne, ponieważ zawierają w sobie innowacyjne materiały, a więc różnego rodzaju pianki poliuretanowe. Modele piankowe nie posiadają sprężyn, co jest szczególnie ważne dla alergików, a także osób, którym zależy na wysokiej higienie. Materace piankowe są trwałe, jednak w przypadku znacznie cięższych osób mogą trochę szybciej się zniszczyć. W ofercie można znaleźć modele wykonane z jednej lub kilku rodzajów pianek. Materace w sklepie internetowym Materacegrudziadz.pl to miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór materacy, pochodzących od renomowanego producenta, czyli firmy Hilding.

Materace piankowe

Fot. ShutterstockProponowany model materaca piankowego od marki Hilding

Dobrym przykładem materaca piankowego jest model Hilding Boogie, wykonany z trzech rodzajów pianek:
pianki wysokoelastycznej, która ma zwiększoną sprężystość i elastyczność, jest odporna na odkształcenia i w idealny sposób podpiera ciało użytkownika, a tym samym zapewnia regenerację organizmu,
pianki lateksowej, która jest idealna dla alergików, ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, a także zapewnia wrażenie otulenia, podparcia ciała i lekkiego unoszenia się w powietrzu,
pianki FloFoam, która jest rodzajem pianki wysokoelastycznej, reaguje na temperaturę ciała użytkownika i posiada właściwości termoregulacyjne i chłodzące.

Model Hilding Boogie jest także materacem antyalergicznym, ma 15 lat gwarancji od producenta i ma specjalny naturalny, antybakteryjny pokrowiec Tencel NEW.

Materace kieszeniowe – tradycyjne i wygodne

Innym popularnym rodzajem materacy są modele kieszeniowe sprężynowe. Takie materace są polecane dla tradycjonalistów, są także wygodne i komfortowe, dobrze sprawdzają się nawet w przypadku cięższych użytkowników. Materace takie posiadają specjalne kieszenie, a w każdej z nich znajduje się po jednej sprężynie. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą elastyczność punktową i świetne podparcie dla kręgosłupa. Materace w sklepie internetowym Materacejaworzno.eu to miejsce, gdzie można znaleźć różnorodne modele marki Hilding.


Proponowany model materaca kieszeniowego od marki Hilding

Materac Hilding Step to wygodny i komfortowy model kieszeniowy sprężynowy. Ten materac proponowany jest osobom starszym, a także alergikom. Hilding Step nie przenosi żadnych drgań, ponieważ jest wyposażony w 7-strefowe sprężyny kieszeniowe. To właśnie te sprężyny nadają my doskonałej elastyczności i komfortu. Model Hilding Step dodatkowo zawiera w sobie piankę FlexiFoam, która izoluje użytkownika od sprężyn i dodatkowo nadaje elastyczności. Materac ten ma 5 letnią gwarancję od producenta, a do tego modelu dołączony jest pokrowiec Silver w białym kolorze z elementami srebra. Pokrowiec ten usprawnia wentylację wewnątrz materaca, zapewniając wysoki poziom higieny.

Wpis powstał przy współpracy z Materacegrudziadz.pl

Skomentuj