Majtki chłonne – skuteczna i dyskretna ochrona przy nietrzymaniu moczu
Nowe!

Majtki chłonne – skuteczna i dyskretna ochrona przy nietrzymaniu moczu

Przy nietrzymaniu moczu bardzo ważna jest odpowiednia ochrona skóry przed zawilgoceniem. Dla osób borykających się z tą dolegliwością niezwykle istotne jest również zabezpieczenie przed przykrym zapachem. Obawa przed tym, że postronni ludzie coś zauważą lub poczują, jest jednym z poważniejszych lęków osób cierpiących na inkontynencję. Nie musi tak być. Dowiedz się, jakie zalety mają majtki chłonne.

seniorka

fot. freepikMajtki chłonne damskie i męskie – doskonała ochrona przy nietrzymaniu moczu

Majtki chłonne damskie i w wersji dla mężczyzn to świetny sposób ochrony przy lekkim i średnim nietrzymaniu moczu. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób aktywnych zawodowo i towarzysko, a także uprawiających sport. Majtki chłonne nie różnią się pod względem wyglądu od zwykłej bielizny. Jedyna różnica to wkład chłonny umieszczony w odpowiednim miejscu. Warto podkreślić, że majtki chłonne damskie i męskie, np. TENA Lady Pants i TENA Men, różnią się właśnie miejscem, w którym znajduje się wkład. Jest ono dostosowane do anatomii danej płci, co zapewnia skuteczniejsze zabezpieczenie przed zawilgoceniem i przeciekaniem. Majtki chłonne są bardzo dyskretnym sposobem ochrony. Są niewidoczne pod ubraniem i można nosić je nawet pod obcisłe sukienki czy spodnie. Sprawdzą się w podróży i na noc, a także na co dzień, do pracy czy podczas innych aktywności. Majtki chłonne TENA skutecznie chronią nie tylko przed wilgocią, ale także przed nieprzyjemnym zapachem, i to przez wiele godzin.


Majtki chłonne damskie i męskie – rozmiary i kolory

Majtki chłonne TENA są w dostępne rozmiarach od XS do XL, czyli analogicznymi jak zwykła bielizna. Tak też należy je dobierać. Można też zmierzyć obwód bioder i wybrać odpowiedni produkt, kierując się tą informacją. Majtki chłonne powinny być dobrze dopasowane, ale nie zbyt ciasne. Powinny delikatnie opinać ciało, tak by wkład chłonny się nie przemieszczał, ale nie mogą cisnąć w pachwinach. Rozrywalne boczne szwy ułatwiają zdejmowanie użytego produkt, natomiast zakłada się je jak zwykłą bieliznę. Majtki chłonne damskie TENA Lady Pants są dostępne w kolorach czarnym i cielistym. Mają wygląd eleganckiej bielizny i z powodzeniem można nosić je pod nawet bardzo obcisłe, wieczorowe kreacje, a także na co dzień. Majtki chłonne TENA Men dla mężczyzn także mają dwie wersje kolorystyczne, dzięki czemu można nosić je zarówno pod ciemny garnitur, jak i jasne spodnie.


Majtki chłonne na noc – zapewnij sobie komfort snu

Majtki chłonne to także świetne rozwiązanie na noc. Zapewniają wysoki stopnień ochrony i komfort snu. Nie ma potrzeby, by wybudzać się na kilka razy w ciągu nocy na wizyty w toalecie, a spokojny sen jest niezwykle ważny w każdym wieku. Należy jednak podkreślić, że przy bardziej nasilonym nietrzymaniu moczu warto rozważyć zastosowanie na noc środka ochronnego z bardziej chłonnym wkładem, np. pieluchomajtek. Artykuły higieniczne na nietrzymanie moczu, także te wysokiej jakości jak TENA, mogą być refundowane na NFZ. Warto zapytać lekarza o tę opcję.

Wpis powstał przy współpracy z marką TENA

Skomentuj