Kevin sam w domu - jak po latach wyglądają aktorzy z kultowego filmu
Nowe!

Kevin sam w domu – oto jak po latach wyglądają aktorzy z kultowego filmu

Jesteśmy tuż po świętach i kolejnej emisji kultowego filmu “Kevin sam w domu”. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak po latach wyglądają aktorzy grający główne role w Kevinie. Przy okazji dowiecie się jak potoczyły się ich kariery 🙂
Ps. Tutaj sprawdzaliśmy jak po latach zmienili się aktorzy z filmu “Powrót do przyszłości”.

1. Macaulay Culkin jako Kevin McCallister.
Culkin ma dziś 34 lata. Jakiś czas temu pojawiły się nawet plotki, o jego rzekomej śmierci. Urodzony w Nowym Jorku aktor, nie zrobił (niestety) oszałamiającej kariery, a po roli w 2 częściach przygód Kevina wystąpił między innymi w filmach “Synalek” i “Richie Milioner”. Od 1994, aż do 2003 roku nie pojawił się już na ekranach. W 2007 roku pojawił się w filmie “Wszyscy święci!”, a trzy lata później w “Sex and Breakfast”. W 2015 roku wejdzie do kin najnowszy film z jego udziałem “Service Man”.
aktorzy-z-kevina-po-latach

2. Devin Ratray jako Buzz McCallister.
37-letni dziś Ratray ukończył w 1994 roku słynną szkołę Fiorell H. LaGuardia High School for the Performing Arts (Nowy Jork, USA). Grywał filmach, takich jak “Dennis Rozrabiaka”, “R.I.P.D.”, “Nebraska”, czy “The Good Wife”.
aktorzy-z-kevina-po-latach-2

3. John Heard jako Peter McCallister.
Filmowy Tato Kevina ma na swoim koncie ponad 100 filmowych ról. Pojawił się również w serialu “Agenci NCIS: Los Angeles”. Heard był brany pod uwagę do roli Nicka Currana w filmie “Nagi instynkt”, jednak angaż otrzymał Michael Douglas.
aktorzy-z-kevina-po-latach-3

4. Joe Pesci jako Harry Lime.
W 1990 roku Pesci dostał jedynego w swojej karierze oskara jako najlepszy aktor drugoplanowy za film “Chłopcy z ferajny (1990)”. Co ciekawe 9 lat później nominowano go do Złotej Maliny dla najgorszego aktora drugoplanowego za film “Zabójcza broń 4”. Ciekawostka: W 1988 roku wystąpił w teledysku Michaela Jacksona zatytułowanym “Moonwalker”. 🙂
aktorzy-z-kevina-po-latach-4

5. Angela Goethals jako Linnie McCallister.
W całej swojej dotychczasowej karierze wystąpiła zaledwie w 17 filmach.
aktorzy-z-kevina-po-latach-5

6. Catherine O’Hara jako Kate McCallister.
Po swoich najgłośniejszych filmach, aktorka zaczęła przeważnie grać gościnnie lub użyczała swojego głosu animowanym postaciom w filmach: “Kurczak Mały”, “Mój brat niedźwiedź 2” lub z 2006 roku “Skok przez płot”
aktorzy-z-kevina-po-latach-6

7. Daniel Stern jako Marv Merchants.
Przed rolą Marva w dwóch filmach o przygodach Kevina można było go podziwiać na scenie teatralnej, gdzie grywał u samego Woody’ego Allena. Gdy stał się znanym aktorem, zaczął próbować swoich sił jako reżyser serialu telewizyjnego „Cudowne lata”, w którym udzielał się już wcześniej jako narrator. Na swoim koncie ma 52 występy na dużym ekranie.
aktorzy-z-kevina-po-latach-7

8. Larry Hankin jako oficer Balzak.
74-letni dziś aktor ma na swoim koncie ponad 50 ról filmowych. Co ciekawe pojawił się również w serialach “Przyjaciele” i “Breaking Bad”.
aktorzy-z-kevina-po-latach-8

9. Michael C. Maronna jako Jeff McCallister.
Maronna zagrał ledwie w kilkunastu produkcjach filmowych. Wystąpił miedzy innymi w “Luzacy (2002)”, “40 dni i 40 nocy (2002)”, oraz “What Alice Found(2003)”.
aktorzy-z-kevina-po-latach-9

10. Kristin Minter jako Heather McCallister.
Kristin cały czas gra w filmach. Pojawiła się między innymi w serialu “Ostry Dyżur”, oraz filmie “Miłość w rytmie Rap”, za który dostała nominację do Złotej Maliny za…. najgorszy debiut.
aktorzy-z-kevina-po-latach-10

11. Kieran Culkin jako Fuller McCallister.
Kieran to prawdziwy i filmowy brat Kevina. Zagrał między innymi w filmach: “Ojciec panny młodej (Father of the Bride, 1991)” i sequelu “Ojciec panny młodej II (Father of the Bride Part II, 1995)”, czy “Potężny i szlachetny (The Mighty, 1998)” z Sharon Stone. Zebrał znakomite recenzje za rolę bystrego i sarkastycznego Jasona ‘Igby’ego’ Slocumba, Jr., który dorasta w rodzinie patologicznej w komediodramacie Ucieczka od życia (Igby Goes Down, 2002), otrzymując nagrody krytyków w Beverly Hills i Las Vegas, nagrodę Złotego Satelity i zdobył nominację do nagrody Złotego Globu i MTV.
aktorzy-z-kevina-po-latach-11

12. Gerry Bamman jako wujek Frank.
Bamman ma na swoim koncie ponad 100 ról filmowych, teatralnych i serialowych. Pojawił się między innymi w filmie Bodyguard z Kevinem Costnerem i Whitney Houston.
aktorzy-z-kevina-po-latach-12

Zobacz też: 18 ciekawostek o filmie „Kevin sam w domu”
Kevin sam w domu ciekawostki
za buzzfeed, wikipedia i filmweb

Skomentuj