Wirtualne Podróże z Make Break! - Zalajkowane.pl
Nowe!

Wirtualne Podróże z Make Break!

Z uwagi na obecnie panującą sytuację w jakiej się znaleźliśmy, praktycznie cały świat przeniósł się do Internetu. Niektóre branże już od dawna działały w sieci, inne natomiast dostosowują się do panującej rzeczywistości.

Podróże są taką częścią naszego życia, którą trudno jest sobie wyobrazić w sferze wirtualnej. W końcu podróżowanie to oprócz zwiedzania także przeżywanie, doświadczania i poznawanie. Podróże to emocje, które często ciężko jest doświadczyć zza ekranu komputera. Natomiast aktualna sytuacja uniemożliwiła nam doświadczanie tychże emocji w realu i zmusiła do próby przeżycia ich za pośrednictwem Internetu. Wymusiła także pobudzenie naszej kreatywności.

widok

fot. pixabay
Właśnie z pobudzenia tejże kreatywności powstał zupełnie nowym projekt na rynku turystycznym, pod nazwą „Wirtualne Podróże”. Pomysłodawcom tegoż projektu jest firma MAKE BREAK świadcząca usługę travel concierge, zajmującą się przygotowywaniem wyjazdów szytych na miarę zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, eventami i konferencjami.
tarasy ryżowe

fot. pixabayCzym są Wirtualne Podróże?

Wirtualne Podróże to cykliczne spotkania w formule on-line pozwalające w czasie rzeczywistym zwiedzić różne, interesujące zakątki świata ze swojego domowego zacisza. W trakcie tych wydarzeń goście zaplanowanych spotkań będą nam o tych miejscach opowiadać i jednocześnie pokazywać je na żywo. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć również kawałek kraju, któremu będzie poświęcone dane spotkanie. Gośćmi są ludzie, którzy żyją w danym kraju, zatem będą mogli przekazać także wiele praktycznych wskazówek osobom, które w przyszłości do tego miejsca będą chciały się wybrać. Spotkania odbywają się w formie live-ów na Fanpage MAKE BREAK.

Celem tego projektu jest promocja różnych, ciekawych destynacji jako możliwe kierunki naszych przyszłych podróży. Pomysł powstał z dużej tęsknoty za podróżowaniem, jak również z chęci pokazania na żywo uczestnikom takich spotkań chociaż kawałka danego kraju – wskazuje Elwira Urbańczyk, właścicielka firmy MAKE BREAK.

Za nami już trzy takie on-linowe spotkania, w trakcie których pokazaliśmy ich uczestnikom ulice Sajgonu, odwiedziliśmy prawdziwą wioskę plemion Himba w Namibii, a także pokazaliśmy kameralną część Zanzibaru. Retransmisję z tych spotkań można obejrzeć na fanpage firmy MAKE BREAK, a już niedługo także na ich kanale YouTube.

wyspa

fot. pixabay

widok

fot. pixabay

zanzibar

fot. pixabay
W piątek 22 maja 2020, punktualnie o godzinie 11:00 odbędzie się kolejna Wirtualna Podróż, podczas której udamy się na cudowną Sri Lankę. Do uczestnictwa w spotkaniu online, podczas którego na bieżąco będzie można zadawać pytania, zapraszamy pod poniższym linkiem:
https://www.facebook.com/makebreakconcierge/videos/270756020734400/

Link do retransmisji prosto z ulic Wietnamu
https://www.facebook.com/makebreakconcierge/videos/821328351724188/

Link do retransmisji z wioski Himba w Namibii
https://www.facebook.com/makebreakconcierge/videos/909574559464600/

Link do retransmisji z Zanzibaru
https://www.facebook.com/makebreakconcierge/videos/1079560722424008/

Skomentuj