Rytm Gór - odkryj piękno polskich gór - Zalajkowane.pl
Nowe!

Rytm Gór – odkryj piękno polskich gór

Bieszczady, Tatry, Karkonosze i Pieniny uchwycił Michał Janiszewski, fotograf i twórca Motion-Studio.pl w swoim filmie „Rytm Gór”. Tytuł jest nieprzypadkowy – film przedstawia bowiem dobę w polskich górach i pokazuje, że każda pora dnia ma swój niepowtarzalny urok. Nakręcenie tych wspaniałych ujęć zajęło Michałowi Janiszewskiemu i Marcinowi Poncyliuszowi 14 dni, w ciągu których zdobyli kilkanaście szczytów Bieszczad, Pienin, Tatr i Karkonoszy. Sama produkcja filmu, który możecie zobaczyć poniżej to kolejne kilka miesięcy.

„Rytm Gór” to film zrealizowany metodą poklatkową (timelapse), wzbogacona ujęciami z powietrza. Michał i Marcin przemierzyli w sumie ponad 2000 kilometrów i zrobili 21 tysięcy zdjęć w jakości 4K.

– Polskie góry to jedno z piękniejszych miejsc na Ziemi, głównie ze względu na swoją różnorodność, tajemniczość i niedostępność. W swoim najnowszym projekcie „Rytm Gór” ​staram się pokazać wszystkie te cechy i próbuję na nowo odkryć ich piękno. Mam nadzieję, że film zachęci do odwiedzenia przynajmniej niektórych z zaprezentowanych miejsc powidział Michał Janiszewski.

Skomentuj