Przegląd etui do iPhone na rok 2023 - pod lupą sklep EtuiTelefon.pl - Zalajkowane.pl
Nowe!

Przegląd etui do iPhone na rok 2023 – pod lupą sklep EtuiTelefon.pl

Podstawowym elementem zabezpieczenia iPhone’a przed uszkodzeniem jest etui. Dobrze dobrana obudowa nie pogrubia smartfona, zapobiega jego przegrzewaniu, a także izoluje urządzenie przed szkodliwym działaniem twardych nawierzchni, ostrych przedmiotów oraz cieczy i kurzu. Jakie etui wybrać, aby wyglądało efektownie i spełniało swoje zadanie ochronne?

etui do iphone

fot. materiał partneraPodstawowym elementem zabezpieczenia iPhone’a przed uszkodzeniem jest etui. Dobrze dobrana obudowa nie pogrubia smartfona, zapobiega jego przegrzewaniu, a także izoluje urządzenie przed szkodliwym działaniem twardych nawierzchni, ostrych przedmiotów oraz cieczy i kurzu. Jakie etui wybrać, aby wyglądało efektownie i spełniało swoje zadanie ochronne? 

Weźmy pod lupę produkty dostępne w sklepie EtuiTelefon.pl, który szturmem wdarł się na rynek akcesoriów GSM i zyskał uznanie wielu klientów za sprawą atrakcyjnych cen. Czy produkty dostępne w tym sklepie naprawdę zasługują na polecenie? Sprawdźmy poszczególne obudowy na iPhone. Zachęcam do pozostania do końca, ponieważ w podsumowaniu podzielę się opinią o zamówionym przeze mnie produkcie, wraz z realnymi zdjęciami i przemyśleniami, które nasunęły się po miesiącu użytkowania. Nie zabraknie także kilku szczerych słów na temat poziomu obsługi klienta we wspomnianym sklepie. Gotowi? Zapnijcie pasy!

Hybrid Elegance Anti-Shock

Przeglądając asortyment sklepu EtuiTelefon.pl moje uwaga została przyciągnięta przez efektownie wyglądającą obudowę Hybrid Elegance Anti-Shock. Specyfikacja, opis producenta oraz zdjęcia zamieszczone na stronie obiecywały wiele. Uniwersalnie wyglądające etui wymiarami odpowiada w pełni rozmiarowi iPhone’a 14 Pro Max. Transparentny twardy tył jest odporny na wstrząsy i zarysowania, a dodatkowo producent obiecuje pełną odporność na odciski palców i zabrudzenia. Do mojego poczucia estetyki przemówiła elegancka ramka podkreślająca kolor telefonu. Na pochwałę zasługuje także przygotowanie tego produktu w dwóch wariantach- z osłoną aparatu i bez niej. Jest to bez wątpienia ukłon w stronę indywidualnych preferencji użytkownika.

etui do iphone

fot. materiał partnera

Na stronie znajdziemy tę obudowę w dwóch dostępnych wariantach kolorystycznych- złoto oraz głęboka czerń. Przy wyborze etui kieruje się także obecnością czułych, zintegrowanych przycisków, których nie zabrakło także i w tym modelu obudowy.

Etui ClockWork 

Kolejną wziętą pod lupę propozycją od EtuiTelefon.pl jest obudowa Clock Work do iPhone 14 Pro Max. W mojej opinii jest to produkt dedykowany wszystkim indywidualistom, którzy kochają wyróżniać się w każdym aspekcie swojego życia. Wzór mechanizmu zdobiący powierzchnię obudowy jest ekstrawagancki i nowoczesny jednocześnie.

etui do iphone

fot. materiał partnera

Obudowa ma twardy, wytrzymały tył, a jej dodatkowym atutem jest kompatybilność ze wszystkimi akcesoriami MagSafe, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników nowinek technicznych. Specyfikacja opisana przez sprzedawcę świadczy o tym, że do produkcji etui użyto materiałów wysokiej klasy, co w połączeniu z oryginalnym zdobieniem czyni z etui Clock Work produkt klasy premium. Wymiary obudowy oraz laserowe, precyzyjne wycięcia zapewniają doskonałe dopasowanie do smartfona. Obudowa dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych- złotym i purpurowym. 

Cam Ring Magsafe

etui do iphone

fot. materiał partnera

Czy pomyślelibyście kiedykolwiek, że skromność i minimalizm mogą przyciągnąć wzrok aż do tego stopnia, że trudno będzie go oderwać od obiektu zainteresowania? Jeżeli myślicie, że to niemożliwie, nie widzieliście jeszcze obudowy Cam Ring. Twardy, transparentny tył został urozmaicony za pomocą urzekającej obramówki wokół wyspy aparatów. Moim faworytem jest wersja ze złotym zdobieniem, jednak klienci mogą zdecydować się także na fiolet, pełną transparentność lub czerń. Wybór pozostawiony został także w kwestii wykończenia. Dostępne są dwie wersje obudowy- matowa i krystaliczna. Sklep dał klientom także możliwość wyboru pomiędzy obecnością MagSafe i jego brakiem. Pełna dowolność w estetycznym, eleganckim wydaniu. Dołożono także wszelkich starań, aby obudowa była wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Elite Skin

Jeżeli można uznać, że kolana miękną na myśl o etui, to moje zaczęły przypominać watę na widok obudowy Elite Skin. Wszystko za sprawą faktury, która ze zdjęć szepcze do nas: “Jestem miła w dotyku!”. Przechodząc do konkretów i mówiąc zupełnie poważnie, obudowa wyróżnia się na tle innych produktów wyjątkowo cienkim materiałem, który na pewno nawet w najmniejszym stopniu nie pogrubia urządzenia. Lekkość zestawiono z odpornym na uszkodzenia twardym tyłem o krystalicznej przejrzystości oraz elegancką obramówką w kolorze iPhone’a.

etui do iphone

fot. materiał partnera

Obudowa jest dostępna w wersji z MagSafe, a jeżeli z jakiegoś powodu nie chcemy korzystać z tej technologii, również mamy taką możliwość. Oprócz pełnego dopasowania i wyjątkowej wytrzymałości, otrzymujemy także zintegrowaną obudowę na aparat, która perfekcyjnie imituje odbicie lustrzane, co w całości daje zachwycający wizualnie efekt.

Obudowa od EtuiTelefon.pl – mój wybór

Jestem przekonana, że nikogo nie zaskoczy moja decyzja. Jako miłośniczka minimalizmu i wyjątkowego poziomu ochrony, zdecydowałam się na zakup obudowy Hybrid Elegance Anti-Shock. Wybór padł na wariant bez wbudowanej osłony kamery, ponieważ chciałam przetestować także zamawianą oddzielnie metalową osłonę całego obiektywu w złotym kolorze. Oba produkty nie rozczarowały mnie nawet w najmniejszym stopniu i okazały się jeszcze lepsze niż na zdjęciach i w opisie na stronie sklepu. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, gdzie produkt wygląda w rzeczywistości jeszcze ładniej i porządniej niż na zdjęciach. Osłona kamery jest prosta w montażu, a w połączeniu z obudową tworzy estetyczną, spójną całość. W kwestii jakości obsługi klienta również nastąpiło zaskoczenie. Kontakt z obsługa sklepu był bardzo przyjemy, a przesyłka została dostarczona na drugi dzień, co w mojej ocenie jest ekspresowym wynikiem. Co więcej, do zamówienia dołączono bardzo przydatny podarunek w postaci kabla USB Lightning. Natura krytyka i recenzenta podpowiada mi o konieczności wspomnienia na temat wad zamówionych produktów, jednak jestem zmuszona stwierdzić, że nie odnajduję takowych. Okazuje się więc, że sklep https://etuitelefon.pl/ zdał egzamin na piątkę z plusem, a produkty dostępne w asortymencie naprawdę zasługują na polecenie i są zgodne z opisem.

Skomentuj