Czy można zlecić tłumaczenia przysięgłe online? - Zalajkowane.pl
Nowe!

Czy można zlecić tłumaczenia przysięgłe online?

Musisz zlecić tłumaczenie przysięgłe dokumentów i obawiasz się, że będzie to zadanie czasochłonne i kosztowne? Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z usług biura tłumaczeń online. Dowiedz się, czy tłumaczenia przysięgłe znajdują się także w ich zakresie usług.

tłumaczenia online

fot. pixabay.comTłumaczenia przysięgłe z angielskiego – czy warto zlecać je online?

Choć liczba stacjonarnych biur, które mają w swojej ofercie tłumaczenia przysięgłe z angielskiego na polski jest duża i z łatwością znajdziemy je w niemal każdym większym mieście, warto poznać sposób działania biur tłumaczeń online.

Są one doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą korzystać z usług tłumacza przysięgłego w swoim mieście. Czasami bywa tak, że mimo iż od biura dzieli nas niewielką odległość, nie mamy czasu na osobiste udanie się na spotkanie z tłumaczem w celu przekazania dokumentu, który musimy przełożyć. Bywa też tak, że tłumacz przysięgły działający w danym mieście ma bardzo wysokie stawki za usługi. Warto wówczas rozważyć zlecenie tłumaczenia przysięgłego online.

Czy korzystanie z tłumaczenia przysięgłego online jest bezpieczne?

Część osób uważa, że stacjonarne zlecenie tłumaczenia przysięgłego na angielski jest pewniejsze. Nie jest to prawdą. Każdy tłumacz przysięgły (niezależnie od tego, czy świadczy swoje usługi online, czy stacjonarnie) musiał zdać egzamin państwowy ze znajomości danej pary językowej. Dopiero pozytywny wynik tego egzaminu pozwala na wpisanie danej osoby na listę tłumaczy przysięgłych, która prowadzi Ministerstwo Sprawiedliwości.

Nie musisz zatem się obawiać, że tłumacz przysięgły online nie jest tak wybitnym fachowcem, jak ten, który prowadzi biuro stacjonarnie. Zarówno jeden, jak i drugi znają doskonale dany język i mają pełne uprawnienia do potwierdzania zgodności z oryginałem przetłumaczonego dokumentu.

Gdzie zlecić tłumaczenie przysięgłe online?

Tłumaczenia przysięgłe na angielski (a także na wiele innych języków) warto zlecić za pośrednictwem strony https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-przysiegle/angielski/. Pod tym adresem znajdziesz intuicyjny formularz zamawiania tłumaczenia przysięgłego. Po wypełnieniu niezbędnych danych bardzo szybko poznasz wycenę Twojego zlecenia. Jeśli zaproponowane warunki są dla Ciebie dogodne, opłacasz zamówienie i wysyłasz skan dokumentu tłumaczowi. Biuro online turotlumaczenia.pl może się pochwalić ekspresowym tempem realizacji niemal wszystkich zleceń, zatem możesz być spokojny o terminy – tłumacze przysięgli z pewnością ich dotrzymają. 

Gdy Twój dokument będzie już przetłumaczony i opatrzony potwierdzeniem zgodności z oryginałem, skan otrzymasz mailowo. To znacznie skraca czas potrzebny na załatwienie niektórych formalności, gdyż cześć urzędów dopuszcza możliwość przedstawienia skanu. 

Jeśli jednak potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego z angielskiego na polski w wersji papierowej, nie ma najmniejszego kłopotu. Biuro tłumaczeń online wyślę go do Ciebie pocztą, także za granicę. 

Na biuro online warto też postawić z jeszcze jednej prostej, ale niebywałe istotnej w ostatnich czasach przyczyny – stosunkowo niski koszt usługi. Sprawdź i przekonaj się, że to rozwiązanie jest warte Twojej uwagi.

Ile kosztują tłumaczenia przysięgłe? Sprawdź tutaj: https://teczka.pl/praca/ile-kosztuje-tlumaczenie-przysiegle/

Skomentuj